İP, Edirne ve Keşan adaylarını açıkladı 19 Şubat 2014, 13:09

İşçi Partisi Yerel Seçimler için adaylarını açıklamaya devam ediyor.
Edirne’den Kars’a kadar tüm il ilçe ve beldelerde kendi adaylarıyla seçime katılacak olan İşçi Partisi Edirne ve ilçesi Keşan da adaylarını açıkladı. Keşan Şoförler Odasında yapılan basın açıklamasına Keşan DSP ilçe başkanı Mustafa Cem Akgül, Keşan ilçesinin beldesi olan Mecidiye Belde Belediye Başkanı Recep Çınar katıldı.

İşçi Partisinin Edirne Belediye Başkan Adayı Cengiz Balcı olurken, Edirne’nin Keşan ilçe Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Şükrü Özer Oldu.

Önce İnsan

Edirne Belediye Başkan adayı Cengiz Balcı Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. Bitirdikten sonra birçok firmada idari görevlerde yöneticilik yapan Cengiz Balcı Trakya’da ilk defa tropikal meyve (pepino) yetiştirdi. Evli bir çocuk babası olan Cengiz Balcı İşçi Partisinin Edirne Belediye Başkan Adayı oldu. Cengiz Balcı yaptığı açıklamada “bu göreve talip olurken amacımız, rant elde etmek için kullanılan belediyelerin tekrar halkın yararına, halka hizmet için insanı ön plana çıkaran, kendi öz kaynaklarını üretime yönlendiren, istihtam yaratan ve doğayı koruyan bir yönetimle yönetmek için yola çıktık.” Dedi.

Taşeron Tarihe Karışacak.


İşçi Partisi Keşan Belediye Başkan Adayı Şükrü Özer ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Daha sonra birçok özel şirkette inşaat mühendisliği görevi yapan Şükrü Özer 2008 de emekli oldu. Taşeron sisteminin tarih olacağını vurgulayan Keşan Belediye Başkan Adayı Şükrü Özer konuşmasına şöyle devam etti. “Taşeronlaşma artık tarihe karışacaktır. Belirli bir süreç içerisinde, belediyenin aslı görevleri olan işleri belediyenin dışında bir takım mütahitlere peşkeş çekme dönemi artık son bulacaktır. Biz bugünden başlayarak ülkemizi, birliğimizi uluslar arası güçlere teslim etme anlayışından ülkemizi kurtaracağız.” Dedi.

Haber: İmdat Şahin
ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar