banner864

İP Genel Başkanı Doğu Perinçek Özgürlüğünü Dostlarıyla Paylaşıyor 13 Mart 2014, 19:44

 İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek tahliyesinin ardından özgürlüğün ilk günlerini ziyaretçileriyle paylaşıyor. Bugün Tek Gıda İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Türkel ve sendika yönetim kurulu üyeleri İşçi Partisi İstanbul İl Merkezi'nde Perinçek'i ziyaret etti.
Ardından İstanbul Barosu Başkanı Doç.Dr.Ümit Kocasakal Perinçek'le biraraya geldi. Opera sanatçısı ve yakın zamanda vefat eden İşçi Partisi üyesi sanatçı Altan Günbay'ın eşi Müveddet Günbay ve oğlu Devlet Tiyatrosu Eski Müdürü sanatçı Tunç Günbay, yazar- eleştirmen Hayati Asılyazıcı da  ziyarete gelenler arasındaydı.
68'liler Birliği Vakfı Başkanı Sönmez Targan eşliğinde Perinçek'in 68'lerden mücadele arkadaşları ve Ergenekon davası kapsamında tutuklanan Prof.Dr. Emin Gürses, şair Hüseyin Haydar ve şair Seyyit Nezir de dostları Perinçek'le buluştular.

 İP Genel Başkanı Doğu Perinçek ve Tek Gıda İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Türkel ile  Tek Gıda İş Sendikası yönetim kurulu üyeleriSoldan Sağa: İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, Müveddet Günbay, İnci Özdil, Hayati Asılyazıcı,Tunç GünbayOrtada Doğu Perinçek ve Sönmez Targan, Soldan ikinci Emin Gürses

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

mdd :

aslanlı yoldan yola çıkıldı. hedef iktidar. milli hükümet

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar