banner864

"Irak'ta yeni bir başlangıca ihtiyaç var" 23 Haziran 2014, 20:58

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Irak Türkmen Cephesi Genel Başkanı Erşat Salihi ile görüştü. Toplantı sonrası açıklama yapan Davutoğlu'nun hedefinde IŞİD terörü değil, Irak'ta seçimler sonrası yaşanacak siyasi gelişmeler vardı. Dışişleri Bakanı, "Irak'ta yeni bir başlangıca ihtiyaç var" dedi.

"Irak'ta yeni bir başlangıca ihytiyaç var" paylaşan: ulusalkanal
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Irak Türkmen Cephesi Başkanı Erşad Salihi ve Irak Türkmen Cephesi yetkilileriyle görüştü. Görüşme sonrası Davutoğlu ve Salihi ortak basın açıklaması yaptı.

Davutoğlu konuşmasında ne Irak'taki IŞİD teröröüne ne de IŞİD'in elindeki Türk rehinelere yer verdi. Davutoğlu'nun önem verdiği konuların başında Irak'taki seçimler vardı. Davutoğlu, "Irak'ta yeni bir başlangıca ihtiyaç var" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

senden bu beklenir :

Davut oğlu sen Türk askerine silah sıkacak kadar ileri gittin sen ne Türkiye'yi ne de Türk insanına kıymet veren kişi sin

tatar :

sanane ırakın secımı sen kendı vatandasına baksana ısraıl 13 yasında cocuk oldu dıye surenın basına bomba yagdırdı sen hangı duyyadasın bakan once kendı ınsanın once can sonra canan aga gerısı teferruat

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder