banner864

İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası Etkinlikleri olaylı başladı! DİSK ile Kamu-Sen Başkanları salonu terk etti 04 Mayıs 2015, 19:49

29. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası Etkinlikleri Ankara'da olaylı başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın düzenlediği etkinlikte önce Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, hükûmetin politikalarını savundu. Ardından DİSK Genel Başkanı Kani Beko ile Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk buna tepki gösterdi. Her iki sendika başkanı da Memur-Sen’i, "hükümetin temsilciliğini yapıyorsun” diyerek protesto etti ve salonu terk etti.
29. İş Sağlığı ve Güvenliği haftası etkinlikleri yandaş sendikacılığa yönelik tepkilere sahne oldu. Memur Sen diğer sendikalar tarafından protesto edildi. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in de katıldığı etkinlikte Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın hükümetin politikalarını savundu. DİSK, KESK ve Kamu Sen'i hedef aldı. 

Yalçın konuşması sırasında adeta hükümet sözcüsü gibi ifadeler kullandı. 1 Mayıs kutlamaları üzerinden DİSK’i, kamu çalışanlarının sorunları üzerinden de Kamu-Sen’i suçladı.

Yalçın’a yanıt gecikmedi. Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Memur Sen’e sert çıkıştı.

Memur Sen’e öfke bununla da sınırlı kalmadı. DİSK Genel Başkanı Kani Beko da Memur Sen Genel Başkanı için “yakala” ifadesini kullandı.  

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve DİSK Genel Başkanı Kani Beko tepkilerinin ardından salonu terk etti. 

ulusalkanal.com.tr

İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası Etkinlikleri... by ulusalkanal

Yorumlar

Çok önemli bir lider doğuyor :

ali yalçın önümüzdeki 10 yıla damgasına vuracak çok önemli bir lider. birileride bunun farkında ve bu tür gülünç hareketler sergileyerek önünü kesmeye çalışıyorlar. salondan kaçmakta ne demek oluyor. hiç yakışıyor mu cevap vermeden veremeden hakaret edip kaçmaya kalkışmak. adam mikrofonda çatır çatır konuştu vAllahi tamamını seyrettim videonun helal olsun ali yalçın sana valla gözüme giriyorsun yavaş yavaş

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar