banner864

İşçi Partisi Ankara'daki adaylarını tanıttı 22 Şubat 2014, 21:52

İşçi Partisi, Ankara’nın Arslanlı Yol’da yürüyen Belediye Başkan Adaylarını törenle tanıttı. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey konuştu, adayların ortak özelliğinin Atatürk devrimine inanan, “kasetsiz” adaylar olduğunu belirtti.
 İşçi Partisi Ankara'daki belediye başkan adaylarını tanıttı.

Tanıtım toplantısına şu anda Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da katıldı.

Adayları İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey açıkladı.

Türkiye’nin yeni bir döneme girdiğini ifade eden Özbey, güçbirliği önerisini reddeden CHP ve MHP’ye yüklendi.

İşçi Partisi'nin adayları şöyle:

Prof. Dr. Hamit Zafer Kars, Çankaya Belediye Başkan Adayı
Av. Nusret Senem, Mamak Belediye Başkan Adayı
Av. Necati Çakıcı, Keçiören Belediye Başkan Adayı
Yasemin Özdemir, Etimesgut Belediye Başkan Adayı
Sultan Akpınar, Altındağ Belediye Başkan Adayı
Tamer Ataşel, Sincan Belediye Başkan Adayı
Yavuz Kılınçarslan, Çubuk Belediye Başkan Adayı

İşçi Partisi Ankara’daki çalışmalarını da hızlandırdı. Çankaya’da Belediye Başkan Adayı Profesör Doktor Hamit Zafer Kars’ın merkez seçim bürosu açıldı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

aslı dönel :

şahsi görüşümdür işçi partisine oy vermek isterim ama ben parti olarak değil oy verdiğim bölgede kişiye bakarım eğer atatürkçüyse memleketi batılıysa ve ilericiyse mutlaka oyumu esirgemem. ama bu seçimde mansura oy vererek gökçeki tahtından indirmek zorundayız.

Yargı H.ÖZMEN :

ARSLANLI YOL KAZANACAK... '' Diyarbakır'ı bop'un yıldızı yapacağız...'' ''ve bu görev verildi bize amerikaka tarafından...'' ''bunun için eş başkan yapıldık biz...'' deyu ilan eyledi tayyip kimi zaman titreyerek, kimi zaman ürkek ürkek... ve de geldik bugüne, sam amca bastı tayyibin düğmesine... genel vali rikki arz-ı endam eyledi önce fırat-dicle' nin ötesine... derken bilcümle piyonlar sürüldü öne... ordan burdan, kendini solda sanandan; liberali, faşisti; zevat girdi sıraya, başladılar memleketin altını oymaya... emperyale secde yapmaya... böyle başlandı ''ihanet tarihi'' nin yazılmasına... eşbaşkanı, bölücüsü; peşmergesi, sahte solcusu, sözüm ona türkücüsü geldiler bir araya... iğdiş edilmiş kafalarda, diyarbakır'ı Atlantik'in yıldızı yapmak; ikinci israil' i kurmak... heyyyyyt.... bre hainler !... elleri bebek kanına belenmiş katiller !... hiç mi görmezsiniz arslanlı yol'da akan seli... sağır'moldu kulaklarınız duymazsınız mustafa

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder