banner864

İşçi Partisi atağa geçti: Atatürk'ün CHP'si artık İşçi Partisi'dir 22 Kasım 2014, 21:17

Milliyetçi, halkçı, devrimci öncüler İşçi Partisi’nde birleşti. Tümgeneralinden Maden işçisine, Profosörlerinden iş adamlarına çok sayıda toplumun öncü ismi bugün İşçi Partisi rozeti taktı. Yeni üyelerin konuşmalarında ortak vurgu ise "Atatürk’ün CHP’si İşçi Partisi'dir ve biz Atatürk'ün partisine katıldık" oldu.
Orduda üst düzey görevlerde bulunan emekli komutanlar, akademisyenler, Parti Başkanları, belediye başkanları, meclis üyeleri ve kitle örgütü başkanları... İzmir’de İşçi Partisi’nde buluştu.

40 öncü isim, rozetini taktı, "Atatürk’ün CHP’si İşçi Partisi'dir, İşçi Partisi'nde birleştik" dedi.

Açılış konuşması İşçi Partisi İzmir İl Başkanı Tugay Şen’den geldi. Şen, Altı ok programıyla milli hükümet yürüyüşünü başlattıklarını ilan etti.

Çok sayıda İzmirlinin katıldığı törende sık sık “Mustafa kemal’in askerleriyiz” sloganı atıldı.  Üye katılım törenine yurttaşlar ellerinde İşçi Partisi bayraklarıyla hazır bulundu.  

Emekli Hava Tümgeneral Ayhan Gümüş’te İşçi Partisi’ne üye olan isimler arasındaydı. Gümüş bugünü 3. doğum olarak gördü.

Eski CHP İzmir İl Başkanı Turan Karakaş duygularını partimi değiştirmiyorum Atatürk’ün CHP’sine katılıyorum sözleriyle ifade etti. 

CHP’ye bir eleştiride Türkiye Futbol Federasyonunda uzun dönem görev yapan işletmeci Hakan Düzdemir’den geldi. Düzdemir  "CHP’nin beyni operasyonla işgal altına alınmıştır" dedi.

Türkiye Maden-iş Sendikası Soma 3 Nolu Şube Sekreteri, Türkiye'nin yakından tanıdığı Sefa Köken yaptığı coşkulu konuşma ile uzun süre alkışlandı.

Güzelbahçe Kurucu Belediye Başkanı Hülya Yarbuz neden İşçi Partisi sorusunu yanıtladı. 

Eski Tire CHP Belediye Meclis Üyesi Emekli Binbaşı İsmet Bozdağ İşçi Partisi rozetini şeref madalyası olarak tanımladı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Necdet Özer :

Bravo size tebrikler

Adil Aydın :

işçi partisi'nin altı oku devralması zaten onurlu olan partiye büyük bir şeref eklemiştir. çok mutlu oldum. türkiye için hayırlı olacağına bütün kalbimle inanıyorum.

Küntay Mete :

yeni katılan vatansever yoldaşlarımıza hoş geldiniz onur verdiniz , daha da çoğalıp atatürk'ün türkiyesini devam ettireceğiz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar