banner864

İşçi Partisi büyüyor 29 Eylül 2013, 10:54

Son dönemde yaptığı eylemlerle adından sık sık söz ettiren İşçi Partisi'ne yurttaşlardan yoğun ilgi var. Ankara'da bini aşkın yurttaş törenle İşçi Partisi’ne katıldı.
İşçi Partisi’ne Ankara’da bin yeni öncü daha katıldı. Kocatepe Kültür Merkezi’nde düzenlenen üye katılım töreninde İşçi Partisi Genel Başkanvekili yeni üyelere rozetlerini taktı, “Atatürk Cumhuriyeti’ni yeniden kurmaya geliyoruz” dedi.

Özbey, AKP’den kurtulmak için milli güç birliğinin zorunlu olduğunu kaydetti.

Özbey’in ardından Ankara İl Başkanı Osman Yılmaz yeni üyelere seslendi. Ankara’yı Cumhuriyet’in Ankara’sı yapacaklarını vurguladı.

Aralarında Emekli TümGeneral Naci Beştepe’nin de olduğu yeni üyeler, Cumhuriyet için, Mustafa Kemal için, Türk Bayrağı için İşçi Partisindeyiz” dedi.

İşçi Partisi’ne katılan Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Birol Kılkış bağımsızlık için birleşme çağrısı yaptı.

Öncü Gençlik'e katılan yeni üyelerden Melike Karaaslan'ın konuşması büyük alkış aldı.

“Hiçbir zaman yorulmayacağız. Bu doğrultuda mücadelemizi sürdüreceğiz"

Yeni öncüler “zaman Atattürk’te birleşme zamanıdır” diyerek güçbirliği çağrısı yaptı.

"Bugün İşçi Partili olma zamanı. Atatürk’te birleşen halkın partisi olduğu için buradayım. Bundan sonra ülkemizin en örgütlü gücüne hizmet edeceğim”

Aydın Gergin


uluslakanal.com.tr
 
Etiketler

Yorumlar

ramazan kumru :

bu secimlerde belli bir yuzdeyi yakalarsak bi sonraki secimlerde sanirim yerimizi gayet saglama almis oluruz.ve genel baskanimiz sayin dogu perincek i bi nebze olsun mutlu etmis oluruz.haydi isci partisi direne direne kazanacagiz

mahmut çevik :

chp ve mhp yerine işçi partisi bağımsız türkiye partisini dsp yi hepar ı ve yurt partisini birleşmeye çağırmalıdır.oylar işçi partisinde birleşmelidir zaman particilik yapma zamanı değildir vatanını seven bunu yapması lazım dır.

TC Kiz :

tebrik ediyoruz sizleri, kazanacagiz.

TC Genc :

cok sevincliyiz, isci partisi her gun buyuyor, hergun basaridan basariya kosuyor, sizler gibi dorgru calismalar yapan degerli insanlarla beraberiz. birlikte calisip halki bilinclendirmeliyiz, beyni yikanmis olanlari aydinlatmaliyiz, bu calismalar dogrultusunda isci partisinin basarilarina herkes hayran olacak turkiye demokrasi ye tekrar kavusacak sevgilerle

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder