banner864

İşçi Partisi Gladyo’nun merkezinde 04 Eylül 2012, 20:03

İşçi Partisi Suriye'de Esad yönetimine karşı militan eğiten SADAT'ın İstanbul'daki merkezine girdi. İşçi Partisi İstanbul İl Başkanı Osman Bilge Kuruca, SADAT'ın bir Kontrgerilla karargahı olduğunu söyledi.


İşçi Partisi, Suriye'de Esad yönetimine karşı terör eylemlerini düzenleyen militanların eğitildiği merkeze girdi.

İşçi Partisi üyeleri sabah saatlerinde, SADAT'ın İstanbul Beylikdüzü'ndeki merkezi önündeydi.

Aydınlık Gazetesi'nin haberiyle Türkiye'nin gündemine oturan merkez, askeri bir alan olarak kurulmuş. Merkezin çevresi tel örgülerle çevrili. Tel örgülerde, tıpkı askeri alanlarda olduğu gibi levhalar var. Levhalarda görüntü kaydetmenin yasak olduğu, bazı noktalara da girilemeyeceği belirtiliyor. Kapısında da bir nizamiye bulunuyor.

İşçi Partisi üyeleri önce merkezin önünde basın açıklaması yaptı.

Ardından, İşçi Partisi İstanbul İl Başkanı Osman Bilge Kuruca ve beraberindei heyet merkezin içine girdi. SADAT'ın başkan yardımcısı olduğunu söyleyen Fethi Kıran da onlarla birlikteyedi.

SADAT'ın 4 katlı binasının içi de askeri bir bina olarak tasarlanmış. Güvenlik kameralarıyla görüntülenen binadaki, silah teslim dolabı, kotrollü bölge ve girilmesi yasak odalar dikkat çekti.

İrticai nedenlerle Türk Silahlı Kuvvetleri'nden atılan SADAT Başkanı Emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi, önce heyetle görüşmek istedi. Ancak heyetin binaya girmesinin ardından görüşmeyi reddetti.

İşçi Partisi İl Başkanı Osman Bilge Kuruca, kotrgerilla merkezini dağıtacaklarını söyledi.

ulusalkanal.com.tr
 

Yorumlar

tutmayın küçük enişteleri :

web sitelerinde yazdığına göre bu abilerin verdikleri "gayrı nizami harp kursu eğitim paketi" ile baskın, pusu, sabotaj, tahrip, terör ve adam kaçırma "kabiliyetleri" kazanıyormuşsunuz. ("terör" demeye utandıkları için "tedhiş" diye yazmışlar ki buna halk arasında "b.k yemenin arapçası" denir.) "bitirince "sertifika" da veriyorlarmış. (var mı içinizde eşkiyalık sertifikası almak isteyen?) bu arada sitedeki "islam dünyasının geleceği ve sadat aş" başlıklı makalede komünizmi "kominizm" diye yazıyorlar ama kurdukları anonim şirketle islam dünyasını süper güç haline getirmeyi vaat ediyorlar. koskoca islam alemi de eşkiya yetiştiren bir şirket gelse de kurtarsa diye bekliyordu. hamdolsun geldi.

nuray demirel :

ne kadar doğru,hakimler,savcılar diplomalarına ihanet,etmişler,baro başkanları biz bu süreçte yer aldı dedirtmeyiz diyerek kenara çekilmekteler,bu ülkede okumamışlar ve yaşamıyorlar gibi hareket ediyorlar,niye para alıyorlar toplu istifa etserlerde bari sinirlerimizi iyice tepemize çıkartmasalar bu nasıl bir şaşkınlık,körmüsünüz,yıkılıyoruz

ahmet kılınç :

bu millete ölü toprağımıserpildimi ne allah sonumuzu hayır etsin

Himmet ÇAKILCI :

Sayın Osman Bilge Kuruca, eyleminizin içeriği kadar başta siz olmak üzere arkadaşlarınızın o hain yuvasında göstermiş olduğunuz yiğitçe duruşunuzu yürekten kutluyorum. En hayati kurumlarımıza sızdıkları halde, yarattıkları nüfuz sahiplerinin ihanet boyutunda ki desteklerine rağmen halen Türkiye Cumhuriyeti’ nin neden korkulu rüyaları olduğunu emperyalistlere ne güzel gösterdiniz. Sizleri tekrar yürekten kutluyorum.

HZ ömer :

bu ülkede vatanı koruyacak cumhuriyet savcıları yok oldu. gerçekler ortadayken hiç bir hakimden savcıdan ses çıkmaz oldu.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar