banner864

İşçi Partisi, İstanbul İlçe Belediye Başkan Adaylarını açıkladı 18 Ocak 2014, 23:28

Adayları İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Özbey tanıttı. İstanbul'da iddialı adaylarla seçime hazırlanan İşçi Partisi'nin Şişli Belediye Başkan Adayı Ümit Ertaç Zileli, İstanbullulara temiz ve dürüst bir siyaset sunacaklarını söyledi.
İşçi Partisi'nin İstanbul İlçi Belediye Başkanları İstanbul Eresin Otel'de düzenlenen yemekte komuoyuna açıklandı.

Adayları İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Özbey tanıttı. İşçi Partisi'nin kesinleşen adayları; Şişli Belediye Başkan Adayı Ümit Ertaç Zileli, Ümraniye Belediye Başkjan Adayı Ünal İnal Albayrak, Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Ali Aytekin, Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Dr. Coşkun Ege, Kartal Belediye Başkan Adayı Altan Tüfekçi, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Cem Çalışkan, Silivri Belediye Başkan Adayı Kadir Koç, Esenler Belediye Başkan Adayı Oktay Şahin oldu.

Atatürkçü ve devrimci adaylarla seçime hazırlandıklarını belirten Özbey, İstanbulluları sağ, sol ayrımı yapmadan Milli kuvvetlerde güçbirliğine davet etti.

Özbey, Silivri Cezaevin'deki yurtseverler selamladı, "Silivri ve Hasdal kapıları açılacak" dedi.

İşçi Partisi, 2014 Mart ayındaki yerel seçimlerine birbirinden iddialı isimlerle hazırlanıyor. O isimlerden biri de İşçi Partisi Şişli Belediye Başkan Adayı Ümit Ertaç Zileli. Açıklanan tüm adaylar adına ortak konuşmayı da deneyimli gazeteci Ümit Zileli yaptı.
 
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

sosyalist :

3 habere 3 yorum yaptım ki biri bu haber hiçbir yorumum yayınlanmadı nasıl yani sizdemi yandaş basın oldunuz

sosyalist :

adayları otel yerine meydanlarda tanıtsaydınız yuttaşların gönlünde daha kalıcı yer edinirdiniz,şimdi otelde tanıtım farklı ve lüks bir tanıtım bence işçi demek alanlarda demek otelde beni temsil eden partinin ne işi var

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar