banner864

İşçi Partisi Samandağı ve Defne Belediye Daşkan Adayları törenle tanıtıldı 13 Ocak 2014, 23:24

İşçi Partisi, kardeşlik şehri Hatay'da adaylarını görkemli bir törenle tanıttı. Samandağı ilçesi ve Defne beldesi adayları, Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey'in katıldığı törende duyuruldu. Samandağı'nda Selim Kamacı, Defne beldesinde ise Doktor Cafer Özenir aday gösterildi. Şehir merkezinde kilometrelerce uzunlukta araç konvoyu oluştu. Tanıtım için tutulan salonda yer kalmadı. Hataylılara seslenen Hasan Basri Özbey, "Barış ve kardeşlik için Hatay'ı bize emanet edin" dedi.
İlgili Galeriye Git BİR BELEDİYE BAŞKANI VE 5 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İŞÇİ PARTİSİNE KATILDI.
Hatay'da yerel seçim ortamı, İşçi Partisi adaylarının tanıtılmasıyla hareketlendi.

Samandağı ilçesi ve Defne Beledesi belediye başkan adayları görkemli bir törenle tanıtıldı. Samandağı'nda Eski Ziratt Odası Başkanı Selim Kamacı, Defne'de ise Doktor Cafer Özenir partinin adayları oldu.

Samandağı'nda oluşturulan konvoy kilometrelerce uzunluğa ulaştı. Önce Antakya'dan, Samandağı'na sonra da Çekmece beldesine konvoy eşliğinde gidildi.

Aday tanıtım töreninin yapıldığı salon tıklım tıklım doldu. İşçisinden köylüsüne, esnafından bürokratına Hataylılar törene katıldı.

Hasan Basri Özbey, barış ve birlik için Samandağ ve Defne Beldesine talip olduklarını açıkladı.

İşçi Partisi Defne Belediye Başkan adayı Doktor Cafer Özenir, "elimizi taşın altına koyduk" dedi. Aynı zamanda Çekmece Belediye Başkanı olan Özenir, Hatay'ın tarihi bir dönem yaşadığını vurguladı.

Hataylıların yakından tanıdığı Samandağ Adayı Selim Kamacı da, rakiplerine yüklendi.

Törene katılan Şam Üniversitesi Öğretim Üyesi Profesör Doktor Mehmet Yuva da İşçi Partisi'nin adaylarına destek verdi.

Törende, 5 belediye meclis üyesi toplam 75 kişi İşçi Partisi'ne üye oldu.
 
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar