banner864

İşçi Partisi'nden Kılıçdaroğlu'na çağrı 26 Mart 2014, 22:47

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Hatay'da. Kılıçdaroğlu'nun Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile ilgili sık sık kullandığı "diktatör" tanımını kullanıp kullanmayacağı merak konusu. İşçi Partisi Hatay İl Başkanı Bülent Sakuçoğlu, Kılıçdaroğlu'na "Suriye politikanı net bir dille açıkla" çağrısı yaptı. Sakuçoğlu, CHP ve AKP'nin Esad düşmanlığında birleştiğini söyledi.

İŞÇİ PARTİSİ'NDEN ÇAĞRI paylaşan: ulusalkanal
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin yerel seçim mitingi için Hatay'a gidiyor.

Kılıçdaroğlu'nun Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile ilgili sık sık kullandığı "diktatör" ifadesini Hatay'da tekrar edip etmeyeceği ise merak konusu.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını eleştiren İşçi Partisi Hatay İl Başkanı Bülent Sakuçoğlu, CHP ve AKP'nin Esad düşmanlığında birleştiğini söyledi.

CHP Liderine seslenen Sakuçoğlu, tavrınızı netleştirin dedi.

Bülent Sakuçoğlu İşçi Partisi olarak, Suriye'nin teröristlere karşı mücadelesini desteklediklerini açıkladı.

Kemal Kılıçdaroğlu, 27 Mart'ta Hataylılara seslenecek.

Haber: Özer Sürmeli
Kamera: Fuat Şahin

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Yasar Kocakoyun :

Emperyalizmin sınırları icindeyseniz ve de karsisindaysaniz rehberiniz ATATURK MARX LENIN olabilir.Gerisi safsata.....

ERDiNC ÜNLÜ :

yaziklar olsun, sansürü kiniyorum!!!!!!

mustafa cenap aytepe :

bizi komşularımızın idare şekilleri değil çevre vedünyaya karşı vede emperyalizme karşı tutumu ilgilendirir atamızın yunan genaraline savaş anında bile saygı gösterdiğini unutmayalım bu günkü polatikalar tümüyle yanlış chp alet olmamalı yurtta sulh cıhanda sulh

Sabahattin Toluk :

suriye arap baskani arap bizim gibi turk ulkesinde gurcu baskan olmaya calisan bir kimse degil yasasin besar esad.amerikan usagi degil.

Sabahattin Toluk :

suriye arap baskani arap bizim gibi turk ulkesinde gurcu baskan olmaya calisan bir kimse degil yasasin besar esad.amerikan usagi degil.

Z.alsaç :

Recep kendisini Yavuz Selim sanıyor sayın Başer esadı şah İsmail sanıyor onun için alevi ve. Şii düşmanlığı yapıyor yazık bu kardeş halkı düşman yapacak

ERDiNC ÜNLÜ :

SiNE-i MiLLET Sn. Refik Eryilmaz ve diger sn. Hatay Mv. leri KK´ya kazan kaldirmalidir ve derhal partiden ve Milletvekilliginden istifa edip Sine-i Millet´e dönmelidir. Aslinda CHP´deki akli basinda bütün vekiller istifa edip Sine-i Millet´e dönmelidir. Hemde derhal! Acilen! KK, RTE diktasini mesrulastirmaktan baska hicbir islev görmüyor. Cok pisirik, edilgen, teslimiyetci. AKP´leserek, BDP´leserek CHP´yi iyice dönüstürdü, bozdu. Yaptigi özetle, dostlar alis-veriste görsün, danisikli dövüs, kayikci kavgasi. Hasili kelam, KK diktatörü Y CHP´den, DB diktatörü AK MHP´den gönderilmeden, Türk milleti bu RTE diktatöründen kurtulamaz! Ne Mutlu Türküm Diyene! Allah Suriye Bessar u Bes!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar