İşçi Partisi'nden sürpriz aday 25 Ocak 2014, 12:25

İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı. İşçi Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı sanatçı Levent Kırca olarak açıklandı.
İşçi Partisi, 30 Mart 2014 günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına, İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı, usta sanatçı LEVENT KIRCA’yı aday gösterdi.

Levent Kırca’nın adaylığı bugün Ankara’da düzenlenen basın toplantısında açıklandı. Adaylığının açıklamansından sonra Kırca, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Benim için önemli olan bizatihi İşçi Partisi’nin kendisidir. Hiçbir menfaatim olmadan kendi ayaklarımla geldim bu partiye girdim. Bana verilecek her türlü göreve hazırım dedim. Bu partide alacağım hangi görev olursa olsun büyük gurur ve şereftir. Bu partide gerçek insanlar, gerçek Atatürkçüler var. Bunu samimi olarak söylüyorum. İşçi Partisine girdiğimden bu güne Anadoluyu karış karış gezerek partimin belirlediği sosyal sorunları oynadım. Bu oyunlardan edindiğim gelirlerdende başka bir gelirim olmadı. Bu saatten sonra hiçbir kapıdan maddi beklentim olmamıştır. Bundan önce Cumhurbaşkanlarıda bilir. Örnekte vereyim Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel bunu bilir. Onun bana verdiği çeki alamdım. Geri çevirdim.
Parti benden ne isterse emrine amedeyim. Bu partinimin bana verdiği vazifedir. Kasetinin olmaması, hırsız olamak, dürüstlük doğruluk, cesaret meziyetse bende var. Kanımın son damlasına kadar bu vazifeyi kabul ediyorum. Sonuna kadar çalışacağım. Hepinize söz veriyorum. Mücadeleden geri durmayacağım ve size İstanbul’u kazandıracağım. “

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar

cem altan :

Ataturkte birleştik diyenler hey uyanin hirsizlara rusvetcilere kara para aklayanlara Şişlide imar yolsuzluklarina bulasanlara oy yok Butun oylar İŞÇİ PARTİSİNE

çiçek haklı :

Oyların değil öncelikle vicdanımın bölünmesi ve parçalanmaması için oyumu Levent Kırca ile İşçi Partisi'ne vermeye karar verdim.

Ahmet ce :

Yazıyı görür görmez tahmin ettim çık iyi secim antalya ya da bir alternatif gerekiyor

hidayet namal :

ulusal güç birliği istiyoruz diyoruz. bizler oylarımızı bölmeye gidiyoruz. istanbul büyükşehirde güçlü olan adayımızı desteklemek gerekliliğine inanıyorum. işte bu güç birliği bu olmalı.chp,akp ile yarışıyorsa chp ni desteklemek gerekir.

cengiz cercil :

Hayirli olsun. İstanbul basariar dilerim levent beyi secmenizi isterim tam bir atatürkçü halk çocuğu seviyorum kendisini

Rahmi Yurtseven :

ben bu adam gibi adama bir oy değil bin oy veririm.hayırlı olsun..

emel uydan :

muhteşem bi secim.nihayet oy verecek biri daha cıktı kalrşımıza.büyükşehir levent hoca şişli ümit zileli... inşallah ......!

Capulcu et :

Levent kirca yi cok severim sayarim. Ama keske aday olmasaydi. Uzulerek soyluyorum hic sansi olmayacak ve ciddi oylari olan chp yi az da olsa etkileyecek. Oylar bolunecek.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar