banner864

IŞİD, Erdoğan'ı tehdit etti: Derhal bana biat et 12 Ağustos 2014, 02:02

Türkiye'yi önce İstanbul'a saldırmakla tehdit eden terör örgütü IŞİD, bu kez de Türkiye'ye savaş ilan etti. Kendisini halife ilan eden IŞİD lideri Ebubekir El Bağdadi, cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan'a biat çağrısı yaptı Türkiye'ye savaş ilan etti.
Terör örgütü IŞİD'in lideri Bağdadi'den Türkiye'ye Biat çağrısı ve savaş tehdit geldi.

Kendisini halife ilan eden El Bağdadi, cumhurbaşkanı seçimleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede Türkiye'ye açık savaş ilan etti.

"Erdoğan peşmergeyi destekliyor." diyen Bağdadi "Yakında kendinizi İslam'ın oğullarının doğrudan karşısında bulacaksınız. Derhal bana biat etmelidir" dedi.

AKP hükümetinin terör örgütü diyemediği IŞİD, ramazan bayramında İstanbul Ömerli'de bayram namazı kılıp cihad çağrısı yapmıştı.

IŞİD'in basın sorumlusu olduğu belirtilen Ebu Musa'da geçtiğimiz günlerde, Atatürk Barajı'nda su tutulduğu için su ve elektrik sıkıntısı çektiklerini belirterek İstanbul'a saldırı düzenlemekle tehdit etmişti.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Atilla Taşdemir :

Işid'i daha düne kadar besleyen Tayyip degilmiydi?? Dünya çapında ger müslümsn Ülkesinde Millet Allahu Akbar diyerek birbirini yiyor. Ama şöyle bir geri yaslanıpta bakıldıgı zaman kimin ne oldugu düpedüz ortada bence. Müslümanları iyice küçük kılmak için Amerika ve Batı yeni nir Din icat etti. Ilımlı İslam adı altında bir sürü insan cigeri yiyen vede namusunu satan Sünni gruplar ortaya cıktı. Mesela El Kaida, El nusra, El Karam, Taliban, müslüman kardesler vede acıkca AKP ve onun başına RTE. Normal bir Sünni Din konusunda Allah ile arasına kimseyi sokmaz, çalmaz, çırpmaz vede Cinayet işlemez. Ama bu sıraladıklarım Hayvandan beter. Allahım bütün İslam Alemini bu sahte Sünnilikten korusun.

sezer yildirim :

işid denen kafir gibidir. Hadisler var takip edin siyah sancaklilar hakkında nediyor anlarsınız bunlar deccale hizmet edenlerdir sakina oyuna gelmeyin. Cihat mihat deyip gençlerimizi kandiriyolar bunlar müslüman kaddediyor aldanmayim sakina. Okuyun hadislerde ne söylüyor anlarsınız..

Hakan.S :

dikatli olmak lazim eger bu insanlarin rehin kardeslerimizi kesmelerini görmek istemiyorsak. burada cokkötü oyunlar oynandi.kardeslerimiz göz göre göre bu canilerineline birakildi.r ehineler ellerindebirer koz.hükümet hala örtbas politikasi yapiyor.nereye kadar ?k ardslerimizin kamera önünde öldürülmesine kadar mi?16 adamiz yunanlar tarafindan isgal halinde ,hükümet aciz ,nereye kadar?allah yardimcimiz olsun.cok kötügünler bekliyor ülkemi.

Karmen :

Can guvenligimiz yok mu?

Adil Aydın :

malum kişinin beslediği bütün kargalar teker teker gelecekler, göz oymaya.

ali :

erdoğan dan hiç haz etmem fakat her ne olursa olsun ülkemin başbakanını- c.başkanını tehdit eden kesimler benim 1 numaralı düşmanımdır.

halil :

Yahudi asilli adi shiron müslüman bölgede fitne cikarilmasi için İsrail tarafından gorevlendirildi

Aladine Qasim :

İşid'i abd israil ve ingiltere kurduğu bir teror çetesidir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar