banner864

IŞİD, Hatay'a dayandı 23 Temmuz 2014, 13:16

Suriye'de ÖSO militanları ile çatışan IŞİD terör örgütü Hatay'a dayandı. Sınırın Suriye tarafındaki ÖSO merkezlerini ele geçiren IŞİD, Hatay sınırına ağır silah yığınağı yaptı.
Irak'ın Musul kentinde 49 Türk'ü rehin alan terör örgütü IŞİD, şimdi de Hatay'a dayandı. Hatay'ın Suriye sınırında ÖSO ile çatışan IŞİD, bazı kasaba ve köyleri ele geçirdi.

Irak'ta kanlı terör eylemleri gerçekleştiren IŞİD teröristleri, bir kez daha Suriye'deki eylemlerine hız verdi.

Suriye'deki Hatay'a yakın bölgelere saldıran IŞİD, ÖSO militanları ile çatışmaya girdi. IŞİD'ten kaçan ÖSO militanlarının bir kısmı Hatay'a bir kısmı da Suriye ordusunun hakimiyetindeki bölgelere sığındı.

ÖSO'yu geri çekilmeye zorlayan IŞİD, ağır silahlarla Hatay sınırına yığınak yaptı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

barış :

onların yaprığı sadece algı uyandırmak bu da gazetelerle ve birkaç korkunç eylemleriyle korkusuz olduklarını göstermeye çalışan bir grup insanlığından nasibini alamamış caniler aslınd o kadar.kolay parçalanacak bi grubu büyütmüş olduk .olan da masum insanlara olyor

emrah :

giremezler boşş laff

YUSUF ERSÖZ, :

sikiysa gelsi̇n

hatayli :

Hatayi iside verecek goz yokbizde!!!!!!!

braveheart :

bu adamlar ilk önce hataya girmeyi bir denesin biz hazirlikliyiz iki kedi yavrusundan korkacak değiliz elbet bizde herhangi olası bir gelişmeye hazirlikliyiz

Aq Taip :

işid e destek verenler başta olduğu müddetçe yakında başka yerlerime dayanacaklar ve sonra anlayacaklar müslüman kardeşliğinin bir işe yaramadığının.

Yusuf :

Bence hataya dayanabilir fakat Besar Esad sayesinde bisey yapamicaklar

Saban Capulcu :

isid bugün hataya dayandi, tayyipin cumhurbaskanligindan sonra yarin istanbula kadar dayanacak.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar