IŞİD'in sitesi Vatan Partisi'ne ''hayalet'' dedi 01 Mayıs 2015, 06:46

IŞİD'e verdiği destek ile gündeme gelen Takva haber sitesi Vatan Partisi'nin İran'a yapmış olduğu görüşmelerden rahatsız oldu. Site konuyla ilgili yaptığı haberde Vatan Partisi heyetini Arapça'da hayalet anlamına gelen, Türk şebbihalar İran'da başlığı attı. Şebbiha aynı zamanda Suriye'de Beşar Esad yönetimine destek veren grubun adı.

İran'da eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın Vatan Partisi heyetine, “Emperyalizmin bölgeden kovulması için Suriye, İran, Irak, Türkiye ve Azerbaycan’ın birlikteliği yeterli olacak” sözlerine de haberde yer verildi. 

Heyetin fotoğraflarını da yayınlayan site, daha önce de Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve heyetin Suriye'ye giderek Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad'la görüştüğünü sık sık vurguladı.

Haberin linki: http://www.takvahaber.net/dunya/turk-sebbihalar-iranda-h11936.html

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Erman Pamir :

yazının altındaki linke bir bakın. hep iftira hep küfür, sakalın altından söylenince mi din adına söylenmiş oluyor. sözde soykırım, ege adaları, kumpaslara karşi siz neredeydiniz. madımak otelini yakarken emperyalistlerin maşası olduğunuzu düşünemediniz hiç... siz her dönemde sakalınızı sıvazlarken i̇şçi partililer zindanlarda çürüdüler emperyalizme karşı durdukları için.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar