İsrail'den Türkiye uyarısı! 19 Temmuz 2014, 16:36

İsrail, vatandaşlarını Türkiye konusunda uyardı. "Zorunlu olmadıkça Türkiye'ye seyehat etmeyin" denilen açıklamada Türkiye'deki İsrailliler de protesto gösterileri nedeniyle uyarıldı.
İsrail Hükümeti vatandaşlarını Türkiye için uyardı.

İsrali Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "zorunlu olmadıkça olmadıkça Türkiye'ye seyahat etmeyin" uyarısı yapıldı.
 
Türkiye'deki İsrail vatandaşlarının da temkinli olması istendi. Bakanlık "Türkiye'de hakim olan hava nedeniyle oradaki vatandaşlarımız dikkatli olmalı ve İsrail karşıtı gösterilerden uzak durmalıdır" ifadelerini kullandı.
 
İsrail, İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman seyahat uyarısından önce de "Türkiye'deki diplomatların ailelerini İsrail'e çağırmıştı. Türkiye'deki İsrailli diplomat sayısı da güvenlik gerekçesiyle asgari düzeye düşürülmüştü.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

astoreth :

alperen atalay arkadaşım bilgi eksikliğin var pkk yı ,işid ve haması destekleyen kim hala öğrenemedinmi ? tepedeki arkadaş :)

Alperen Atalay :

Korksunlar tabiki Türk halkından. Pkkyı destekleyen israil defolsunlar toprağımızdan. Rte bunların kuklası zatden. İt iti isırmaz!

muharrem Şimşek :

danışıklı dögüş oldugunu yeni anaları yalnız inanın çok üzülürüm mavi Marmara'da aynı olayın denemesi idi islam aleminin tepkisini ölçmek içinde ha siz bakmayın tayibin müslüman ülkelerine çagrıda bulunmasına inanın hepsi takiyedir yalandadır

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar