banner864

İsrail'in yalan memurları 29 Ocak 2014, 13:39

Türkiye'deki Haziran Ayaklanması, Suriye'nin millî direnişiyle aynı cephededir.
 27 Ocak Pazartesi günü İsrail'in Suriye'yi havadan bombaladığı haberleri çıktı. Fakat haber daha sonra doğrulanmadı.

İsrail'in Suriye'yi kendi sınırlarından bombalamaya pek ihtiyacı yok. Türkiye'den sürekli bombalıyor zaten. 2. Cenevre Konferansı öncesi bombardıman yoğunlaştı.

ABD ve İsrail'in Suriye'ye yalan bombardımanı

Önce yalan bombardımanı başlatıldı. Suriye'de "11 bin insana işkence yapanlar", yaptıkları işi 55 bin fotoğrafla belgelemeyi ihmal etmemişler! İşkencecilere fotoğraf çekme mecburiyeti konduğu anlaşılıyor!

Dünyada hiçbir ciddî haber ajansı ve medya organı bu kuyruklu uydurmayı verip kendini rezil etmedi. Kirli görevi, Türkiye'deki Atlantik medyası yerine getirdi. Arkasından Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu harekete geçirildi. Suriye'ye karşı psikolojik savaş görevlerini büyük bir gayret ve fedakârlıkla yaptılar. AKP ve CHP yöneticileri, birbirlerini hırsızlıkla suçlarken çok incitici oluyorlar ama İsrail'in Suriye bombardımanındaki kardeşliklerine diyecek yok. Her fırsatta "Suriye'ye girelim" diye bağırarak İsrail'in gözüne girmeye çalışan Devlet Bahçeli'nin de onlardan bir eksiği bulunmuyor. PKK'nın kolu PYD Başkanı Salih Müslim de Suriye'de işkence edebiyatının görevlisi olarak şu günlerde manşetlerdedir.

ABD ve İsrail terörünün bombacıları

Bugün Beşar Esad'a düşmanlık yarışına giren, İsrail terörünün bombacısıdır, levazımatçısıdır, psikolojik savaş görevlisidir.

Mazlum Milletlerin ilk kurtuluş savaşını başaran ülkeyiz. Ve bu ülkede Mazlum Milletlerin son kurtuluş savaşını yapanlara karşı emperyalizme piyonluk yapan liderler var. ABD ve İsrail'in hedefinde olan komşuyu kuzeyden hançerleyenler var. Lafa gelince Müslümanlıkta üstlerine yok, ama fiiliyatta Haçlı Ordusunda savaşıyorlar.

Geleceğin Türkiyesinde yerleri yok

Beşar Esad düşmanlığını tarihsel bir misyon olarak benimseyen Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu bugün aynı kumpanyada utanç görevi yapıyorlar. Bunların, geleceğin Türkiyesinde yerleri yoktur. Çünkü Beşar Esad'ın yüzüne bakamayacak hale gelenler, Irak'ın elini sıkmaya yüzleri olmayanlar, Mısır'ın ilericileriyle dostluk köprülerini atanlar, İran'a karşı kumpaslarda görev alanlar, İsrail'in maşaları, geleceğin Türkiyesini kuramazlar.

Beşar Esad: Mazlum milletlerin kahramanı

ABD emperyalizmi yenilmiştir.

Suudi Arabistan kralları, Katar şeyhleri ve Batı Asya'nın Haçlı gericiliği yenilmiştir.

BOP Eşbaşkanı Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül ve Fethullah Gülen yenilmişlerdir. Onlarla birlikte Kemal Kılıçdaroğlu da yenilmiştir.

Suriye Devrimi ve Mısır Devrimi, Ortadoğu'da devrimci gelişmelerin kapısını açmıştır. ABD'nin kurduğu düzen sarsılmıştır ve yıkılacaktır.

Mısır'da Müslüman Kardeşler diktasını yıkan halk hareketi, yeni anayasasını yaptı ve gericiliğin siyasal parti kurmasını yasakladı.

Türkiye'deki Haziran Ayaklanması, Suriye'nin millî direnişiyle aynı cephededir.

Arslanlı Yol, yalnız Türkiye için değil, bütün Batı Asya ülkeleri için bağımsızlık ve birliğe çıkan yoldur.

Suriye, Türkiye, Irak, İran, Mısır, Lübnan, Azerbaycan Arslanlı Yol'da omuz omuza birliğe, kardeşliğe, zenginliğe ve barışa ilerliyorlar.

Doğu Perinçek
Aydınlık/Rota

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar