banner864

İstanbul Barosu Başkanı Kocasakal: Emine Ülker Tarhan'ı desteklerim 01 Temmuz 2014, 15:53

Emine Ülker Tarhan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığına İstanbul Barosu Başkanı Doç Dr. Ümit Kocasakal'dan destek geldi. Kocasakal, Tarhan'ın örnek bir Cumhuriyet kadını, Cumhuriyet insanı olduğunu söyledi.
 Dünyanın en büyük barolarından olan İstanbul Barosu'nun Başkanı Doç. Dr. Ümit Kocasakal'dan Emine Ülker Tarhan'ın Cumhurbaşkanı adaylığına destek var.

Almanya'nın Hessen Eyaleti Atatürkçü Düşünce Derneği'nin düzenlediği konferansta konuşan Kocasakal'ın AKP adayına da CHP ve MHP genel başkanlarının adayına da oluru yok. Kocasakal'a göre Tayyip Erdoğan'ın da Ekmeleddin İhsanoğlu'nun da zihniyeti aynı.

Kocasakal Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olamayacağı görüşünde.

Kocasakal, CHP'nin Ekmeleddin İhsanoğlu gibi bir ismi aday göstermesine de tepkili.

Konferansa katılanlar AKP adayına da CHP adayına da soğuk.

Gönüllerdeki aday Emine Ülker Tarhan..ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

MEHMET YETİŞ :

emi̇ne ülker tarhan 'i atatürkçü ki̇şi̇li̇ği̇nden dolayi aday olmasini i̇sti̇yoruz. oyumuz onadir bi̇z atatürke bağli bi̇r aday görmek i̇sti̇yoruz ve destskli̇yoruz toplum olarak.

ERDiNC ÜNLÜ :

Ne Tayyip, ne de Ekmel! Bunda herkes hemfikir de. Maalesef Tarhan da olmaz! Gercekci olalim. Tarhan´in hic sansi yok. En kisa zamanda bu yanlistan dönülmelidir. C. Baskani adayi Ümit Kocasakal olmalidir. Ancak Kocasakal bunlari delige süpürebilir.

Kemal Erdal çelen :

Doğru bir karar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar