İstanbul'da vinç minibüsün üzerinde devrildi! 02 Kasım 2014, 12:19

İstanbul Beşiktaş'ta, freni boşalarak kayan vinç, reklam panosuna çarptıktan sonra başka bir aracın üzerine devrildi.Kazada vinç sürücüsü yaralandı.
Beşiktaş'ta, freni boşalarak kayan vinç, reklam panosuna çarptıktan sonra başka bir aracın üzerine devrildi.Kazada vinç sürücüsü yaralandı.

Kaza, saat 10.30 sıralarında Süleyman Seba Caddesi'nde meydana geldi. Yokuşta, kırmızı ışıkta bekleyen Hasan Altun'un kullandığı vinç, aniden geri kaymaya başladı. Hızlanan araç yaklaşık 50 metre kaydıktan sonra kaldırıma çıkarak, yol kenarındaki reklam panosuna çarptı. Panoyu parçalayan araç daha sonra park halindeki bir minibüsün üzerine devrildi. Kaza sonrası yaralanan sürücü Hasan Altun, çevredekilerin yardımıyla araçtan çıkartıldı. Ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Altun'un hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Bir görgü tanığı, kaza sırasında sürücüsünün 'aracın freni patladı' diye bağırdığını ve arkasındaki araçların sağa sola kaçışarak vincin altında kalmaktan kurtulduğunu söyledi.(Cumhuriyet)


Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar