banner864

İşte Cerrah'ın lüks konutları 27 Ağustos 2014, 12:10

Eski İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın, tarihi silüeti bozan 16:9 kulelerindeki milyon dolarlık dairesinin yanı sıra, İstanbul'daki lüks konutlarda dairelerinin olduğu ortaya çıktı. Cerrah'ın İstanbul’da görev yaptığı dönemde satın aldığı 2 lüks dairenin toplam değeri ise 2 milyon Avro.
Eski İstanbul Emniyet Müdürü ve eski Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah’ın 16:9 kulelerindeki milyon dolarlık dairesinin dışında da lüks konutlar satın aldığı  ortaya çıktı.

Cerrah'ın İstanbul’da görev yaptığı dönemde biri Avrupa biri de Anadolu yakasında olmak üzere satın aldığı iki lüks konutun toplam değeri 2 milyon Avro.

Cumhuriyet Gazetesi'nin haberine göre, Cerrah 22 Mayıs 2008'de Ataköy Konakları'ndan 245 metrekarelik daire satın aldı. Dairenin parasını peşin ödedi. Bu dairenin emlak sitelerindeki değeri 1 buçuk milyon Avro..

Cerrah'ın bir diğer lüks konutu ise TEM Otoyololu Çekmeköy Kavşağı’nda bulunan 267 metrekarelik bir daire. Bu dairenin şu anki satış bedeli 1 milyon 350 bin lira civarında.

Celalettin Cerrah'ın İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaptığı sırada aldığı lüks konutlar meclis gündemine de girmişti. Cerrah ile ilgili meclise verilen soru önergesinde TOKİ Atakent sitesinde 500 bin TL değerinde bir dairesinin olup olmadığı sorulmuştu.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

hulki serefli :

yetimin engellinin sehidin gazinin hakkı verilmiyorsa bu duzenden dolayı..imam o..ursa cemaat s...ar diye bi laf vardır...millet akpden nefret etmekte haksız degil hani

veli son gurbuz :

akpli polislerin ne is yaptıgı ortaya cıktı emlakcılık

cenap aytepe :

bu memlekette .çöpten ekmek toplıyanlar.ilaç almaya gücü yetmeyip ölenler ve çoğu bebek.güçleri yetmediği için hastaneye yatamayıp evde doğum yaparken hem kendi canını ve evladını kaybedenlerin hakkını yiyen kanlı rüşvet parası ile beslenen barlarda bizde para bitmez deyip dolarları havaya saçanların belalarını bulmasını diliyorum ama en çok dilediğim zavallı insanımızın artık zavallılıktan kurtgulup akıllı davranmasıdır zira esir edilmeye doğru yöneltilmeye çalışılıyoruz.

uzaktan :

bu adam aldigi maasla bu luks daireleri alabilme durumunda miydi????!!!!

kenan :

Bir devlet memurunun bu kadar mal edinebilmsi ve bütün bunlardan hesap sorulmaması helbette bir nedeni vardır ama şunu bilsinlerki bıçak kemiğe dayandı bunu hesabını halk soracaktır artık Türkiye'de ne adalet ne de hukuk kalmıştır herşey ayaklar altina alınmıştır halk kendi adaletini sağlamaya kalkarsa önünde kimse duramaz kaçmaya bile fırsat bulamayacaklardır.

aynurkaya :

garipoğluların 2 milyon dolar buhar olmuşdu

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder