banner864

'İstifa sözünüzün arkasında duracağınıza inancımız tamdır' 14 Ekim 2013, 17:32

Hasdal Askeri Cezaevi'ndeki komutanlar, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Bülent Bostanoğlu'na sert bir bayram mesajı yayımladı. Bayram mesajında Necdet Özel'in "istifa vaadi" hatırlatıldı, "iki yıl önce Hasdal duvarlarına kazınan sözünüzün arkasında duracağınıza inancımız tamdır" denildi.
 Hasdal Askeri Cezaevi'ndeki komutanlar, Balyoz kararlarının ardından Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Bülent Bostanoğlu'na kurban bayramı tebriği gönderdi. Bayram mesajında sert ifadeler kullanıldı.

Komutanlar Genelkurmay Başkanı Özel'in kurban bayramını kutladı, "özgür günlerinizin devamını dileriz" dedi.

Mesajda Genelkurmay'ın "hukuk süreci tamamlanmadı" ifadeleri eleştirildi. Hükümlü komutanlar Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'e "istifa et" çağrısı yaptı.

TSK’da söz namustur. Bin yılı aşkın bir tarihi olan ordunun Başkomutanı olarak, iki yıl önce Hasdal duvarlarına kazınan sözünüzün arkasında duracağınıza inancımız tamdır. Yaşananlara sessiz kalanların vicdani rahatsızlıklarının, bir ömür boyu kendilerini takip edeceğine şüphemiz olmadığını ifade ederiz. TCG Hasdal’dan hayırlı günler dileriz.

Komutanlar bir tebrik de Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu'na gönderdi, "omuzlarınızdaki yük hafiflemiştir" denildi.

TCG Hasdal’ın bugüne kadar gösteremediğiniz komutanızdan çıkmasının, omuzlarınızdan büyük bir yükü kaldırdığı inancıyla siz komutana, TCG Hasdal’dan iyi seyirler dileriz. Bismillah makinalar tamam.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Albay Y :

boyle bir amirim oldugu icin mustafa kemal'e karsi mahcup hissediyorum ve deniz kuvvetleri personeli kadar haysiyetli davranmama engel olan kosullarima kiziyorum.

misafir :

özel gerçekten çok özel bir adam. çünkü bu kadar olaya duyarsız kalan hatta hiç görmeyen umursamayan asker arkadaşlarının ve vatan savunmasının önemini anlayamamak için çok özel olmak lazımdı oldu

BÜLENT BİLGİN :

özkök-büyükanit-özel bunlar ikballerini recep e bağlamişlar. sizlere-halka-cumhuriyete hayirlari olmaz....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar