banner864

İthal doktorlar geliyor 28 Ekim 2013, 17:24

İthal doktorlar geliyor. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, iş arayan Yunanistanlı doktorlara Türkiye'ye gelmeleri için çağrı yaptı. Müezzinoğlu, "Benim de onlara ihtiyacım var. Evet 7 bin doktora kapılarımız açık. Onlara bu ülkeye birikimleriyle bu millete hizmet etmeye davet ediyorum" dedi.
"Birileri Atatürk'ü kullanarak, Atatürkçü geçinerek yan gelip de yatmaya devam ediyor.  Ama biz onun gösterdiği hedeflerde koşan, onu anlayan, millete değer veren ve milleti muasır medeniyet seviyesinin üzerine taşıma gayreti olan bir anlayışız. " Sağlık Bakanı böyle konuştu.

"Gerçek Atatürkçü biziz"
diyen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Atatürk'ün "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz" sözünü unuttu ve doktor ithal etmek için düğmeye bastı. 

İstanbul Küçükçekmece'de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin temeli atma töreninde konuşan Bakan Müezzinoğlu, iş arayan Yunanistanlı 7 bin doktoru Türkiye'ye çağırdı. 


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Halkin gucu :

turkiye'de is bekleyen o kadar fazla doktor ve hemsıre var ki...hangı bırıkımden hangı doktor acıgından bahsedıyorsunuz sız? bunlar amacı turk cogunlugunu azaltmaya kalkmak. oyunları ıse yaramayacak.

Gokturk ATTİLA :

kimden izin aldin?

Halil :

bizansin torunlari yine is basinda

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar