banner864

Kadıköy'ün kalbi TÜRGEV'e 10 Eylül 2014, 19:30

Kadıköy iskelesindeki en güzel yerlerden biri olan Deniz Yılıdızı adlı kafenin kullandığı binanın TÜRGEV'e verildiği ortaya çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bir süre önce Kadıköy Beşiktaş İskelesi’ndeki binanın üst katına el koydu. 90'lı yıllardan beri buluşma noktaları olan yer ellerinden alınan Kadıköylüler ise tepkili.

Kadıköy'ün kalbi TÜRGEV'e paylaşan: ulusalkanal
İstanbul Teknik Üniversitesi'nin işletmesindeki Kadıköy Beşiktaş İskelesi'nin üst katındaki Deniz Yıldızı Kafe'ye el kondu. Eski'den adı Deniz Atı'ydı. 1990lı yıllardan beri Kadıköylülerin buluşma noktasıydı. Ama artık o da kamunun elinden alındı. Hem de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın yöneticisi olduğu TÜRGEV'e verilmesi için.

Şimdi kapısına kilit vuruldu. Haberi duyan Kadıköy'lü koştu geldi, yazıyı görünce kapıdan dönmek zorunda kaldı.
Müdavimler tepkili...

Şimdi merak edilen ise eskiden dostların buluşma mekanı Deniz Yıldızı ne olacak? TÜRGEV burayı ne olarak kullanacak?

HABER: DENİZ ÇAĞLAYAN
KAMERA: ŞENGÜL DERİN

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

kalliopi tekirdağ :

ne yapacak üs yapacak üs tüm memleketin ve büyük şehirlerin en kalifiye ve kalite yerlerini baba-oğul parsellediler kendilerine peş-keş çekiyorlar babalarının tarlasını sanki paylaşıyorlar

Hızır Kabil :

gezi parkı olaylarında büyük şehir belediye başkanlığı yetkilerini dönemin başbakanına devreden sayın topbaşın deniz atı veya deniz yıldızı restoranının bilal erdoğan'ın kurucusu olduğu türgev'e devredilmesine hiç şaşırmadım.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder