banner864

“Kalplerimizi kırdın, bari paramparça etme be usta“ 00 0000, 00:00

Fethullah Gülen’le birlikte ABD’de yaşayan ve Gülen’in konuşmalarının yer aldığı internet sitesinin editörlüğünü yapan Osman Şimşek, dershanelerin kapatılması tartışmalarıyla ilgili Twitter’dan sert açıklamalar yaptı. Erdoğan'ın "Ne istediler de yapmadık" sözlerini eleştiren Şimşek, "Kalplerimizi kırdın, bari paramparça etme be usta" dedi.
 AKP ile Cemaat arasındaki dershane kavgası, sosyal medya üzerinden sürüyor. Fethullah Gülen’le birlikte ABD’de yaşayan ve Gülen’in konuşmalarının yer aldığı herkul.org internet sitesinin editörlüğünü yapan Osman Şimşek, twitter’dan sert açıklamalar yaptı.

Erdoğan’a "Kalplerimizi kırdın, bari paramparça etme be usta" diye seslenen Şimşek, Erdoğan'ın "Ne istediler de yapmadık?" sözlerine tepki gösterdi.

Şimşek, Erdoğan'a "Riyâset, bir ihsan ve ikram makamı değil bir hizmet vasıtasıdır. Halkın haklı ve makul taleplerini karşılamak idarecilerin boynunun borcudur. Hukuka aykırı olmamak veya özel bir muamele gerektirmemek şartıyla hiçbir ayırım gözetilmeden mümkünse her vatandaşın isteğini yerine getirmek idarecilerin sorumluluğudur." sözleriyle yanıt verdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder