banner864

Kamer Genç'e İhsanoğlu tepkisi 21 Haziran 2014, 20:18

CHP Tunceli Milletveli Kamer Genç, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu savununca İzmirli yurttaşlar tarafından protesto edildi. İhsanoğlu'nu "kötünün iyisi" olarak yorumlayan Genç, siyasetin kuralının bu olduğunu söyledi.

Kamer Genç İhsanoğlu'nu savununca.. paylaşan: ulusalkanal
CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in bu sözleri tepki topladı. Genç, İzmir’de katıldığı Sessiz Çığlık eyleminde protesto edildi.

CHP ve MHP Genel Başkanlarının Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na tepkiler dinmedi.

İzmirli yurttaşlar CHP Milletvekili Kamer Genç'in İhsanoğlu'nu savunmasını protesto etti.

Genç ise köşk adayı İhsanoğlu için kötünün iyisi yorumunu yaptı.

Yurttaşların tepkileri bu sözlerin üzerine daha da alevlendi.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar

mert yogun :

arkadaslar suan e.ihsanoglunun aday olmasi tamamen mecburi bir durum.tabiki cumhurbaskani laik olmalidir ama suan bizim toleransimiz yok karsimizda turkiyeyi cok buyuk bir batakliga suruklemek uzere olan bir adam var ve yuksek oy potansiyeli var bizim degil kendimizden odun vermek onlarin oylarini alabilmemiz gerekiyor ve suanda bunu saglayacak tek isim ekmeleddin insanoğlu.herkesi genis dusunmeye davet ediyorum ve tekrarliyorum oncelikle büyük sorunu ortadan kaldiralim sonra elimizdekileri ince ince seceriz

SEZER GÜNKUT. :

kesinlikle e.i̇hsanoğlu'nu aday olarak dahi kabul etmiyorum...az,dindar çok dindar...böyle şey olamaz.cumhurbaşkani kesi̇nli̇kle lai̇k olmalı.tersini düşünsek.....akape---liler sıkışsalardı daha az laik daha az demokrat.daha az cumhuriyetçi birini aday gösterirlermiydi-----kesinlikle hayır......bu adaya;e.ihasanoğlu'na oy vermeyeceğim....benim cumhurbaşkanım olamaz.....

ercan saki :

Herzaman bagimsiz ol

E.Özaydin. :

sayin genc , siz bir yurtsever aydin biri olarak taniyorum ,sayin kilctaroglunun yanlisina ortak olmayiniz

vatansever :

sen dogru söylüyorsun abicim,bakma kendini bilmez birkac densize!!!!

YusufD :

cumhurbaşkanı, kesinlikle sivil olmalı diyenlere sorarım; cumhurbaşkanı'nın görevlerinden biride, savaşta, ordulara başkomutanlık etmektir. bir sivil bunu nasıl yapabilir? hele hele bir imam? birde şu yönden bakalım; emekli olduktan sonra generallerde sivildir. nedir bu asker düşmanlığı? askerler, hiç bir siyasi partiye üye olmadığı ve faaliyetlerine katılmadığı için, cumhurbaşkanlığı için idealdir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar