banner864

Kardeş payı 03 Ocak 2014, 08:53

Kabine revizyonuyla Adalet Bakanlığı görevine getirilen Bekir Bozdağ kritik atamalar yapmaya devam ediyor. Daha önce HSYK'nın "Adli kolluk" yönetmeliği ile ilgili yaptığı toplantıya başkanlık eden Müsteşar Birol Erdem'i görevden alan Bozdağ, şimdi de Adalet Bakanlığı Yüksek Müşavirliği'ne Personel Genel Müdür Yardımcısı Ünal Bozdağ'ı atadı. Ünal Bozdağ, Bekir Bozdağ'ın kardeşi.
Bekir Bozdağ'ın kabine revizyonuyla Adalet Bakanlığı görevine getirilmesinin ardından bakanlıkta birbiri ardına gelen kritik atamalar dikkat çekti.

Bozdağ, yeni görevine başlar başlamaz HSYK'nın adli kolluk yönetmeliği ile ilgili toplantısına başkanlık eden Birol Erdem'i müsteşarlık görevinden almış, yerine Kenan İpek'i atamıştı.

Bakanlıkta ikinci atama ise Yüksek Müşavirliğine yapıldı. Personel Genel Müdür Yardımcısı ve Bekir Bozdağ'ın kardeşi Ünal Bozdağ, Yüksek Müşavirlik görevine atandı.

Atama Resmi Gazete'de yayınlandı.ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Sinan Yalçın :

Aslında zor bir bir karar.İnsan kime güvenebilirki?Demekki kimse kalmayınca,en çok Aile bireyleriyle işi götürmek zorunda kalmışlardır belki!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder