banner864

Karşıyaka'ya Karşıyaka'lı aday 14 Şubat 2014, 23:21

İzmir Karşıyaka'da yerel seçimlere giderken en önemli tartışma konularının başında Karşıyakalı olmayan belediye başkan adayları geliyor. İşçi Partisi'nin İzmir Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İrfan Erol ise ilçesinde 5 yıl Belediye Meclis üyeliği ve Bayındırlık Komisyonu Başkanlığı yapmasıyla ithal omayan aday olarak öne çıkıyor. Erol, seçim çalışmaları kapsamında Karşıyaka Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Mehmet Fatih Diniz, "Karşıyaka'da Karşıyakalı bir başkanın aday olması beni ayrıca sevindirdi" dedi.
İşçi Partisi Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İrfan Erol Karşıyaka Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

Erol, Yelken Sporunda Dünya Şampiyonluğu kazanan, bayanlar basketbolda Türkiye şampiyonluğu kazanan, futbol, voleybol gibi birçok branşta başarılar elde eden Karşıyaka Spor Kulübü’ nü tebrik etti. Kulübe gelir sağlayacak projelerini başkan Mehmet Fatih Diniz’e anlattı.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Mehmet Fatih Diniz Karşıyaka’da Karşıyakalı bir başkan görmekten mutluluk duyacağını ifade etti.

Haber & Kamera: Yalçın Odabaşı

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Cem Zeren :

allah söyletmiş, kadın basketbol takımı kurup türkiye şampiyonu olacağız, demek... irfan erol'u destekliyorum ve karşıyakamızın başkanı olacağına inanıyorum...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder