banner864

Kartal'da 1 Polis'e ateş açıldı 16 Temmuz 2014, 16:05

İstanbul Kartal'da olay yeri incelemesi yapan polis ekiplerine ateş açıldı. Saldırıda bir polis memuru ayağından yaralandı. Polise ateş açan 2 kişiden biri yakalandı, diğeri ise kaçmayı başardı.
İstanbul Kartal'da olay yerinde inceleme yapan polis ekiplerinin üzerine ateş açıldı. Açılan ateş sonrası 1 polis memuru ayağından yaralandı.
Olay, Kartal Topselvi Mahallesi, Kubilay Caddesi'nde dün saat 23.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir kahvehane sahibi, sokakta uyuşturucu madde sattıkları ileri sürülen kişlerle tartışma yaşadı.

Yaşanan tartışma üzerine 2 kişi kahvehaneye silahlı saldırıda bulundu. Kısa sürede olay yerine ulaşan polis ekipleri inceleme yapmaya başladı. İddiaya göre, geri dönen iki kişi polis ekiplerine de ateş açtı.

Saldırıda ayağından hafif şekilde yaralanan Polis memuru S.E. ambulansla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. 

Takip başlatan polis saldırganların izine ulaştı. Şüphelilerden biri olan H.B, bir ilkokulun bahçesinde saldırıda kullanılan silahla birlikte yakalandı. Diğer saldırgan ise izini kaybettirdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar