banner864

'Katillerden hesap sorulsun' 02 Ekim 2013, 18:18

Kimlik tartışması nedeniyle iki Suriyeli tarafından boğazı kesilerek öldürülen Yasir Sancak'ın ailesi Ulusal Kanal'a konuştu. Olayın üstünün örtülmek istendiğinden kaygı duyan aile katillerden hesap sorulmasını istedi.
45 yaşındaki taksi şoförü Yasir Sancak, 15 Eylül'de Antakya'da 2 Suriyeli tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

Sancak'ın ailesi yaşananları Ulusal Kanal'a anlattı.

Öldürülen taksicinin ağabeyi Mehmet Sancak, kardeşinin bir Suriyeli'ye yadım etmek istediği için öldürüldüğünü söyledi. Ailenin iddiasına göre; Yasir Sancak, Suriyeli bir arkadaşı'nın kimliğini almak için Suriyeli şahışlarla görüşüyor. Görüşmede aralarında tartışma çıktı ve 2 Suriyeli Sancak'ın şah dalmarını keserek öldürdü. Üstelik bütün bu olaylar Antakya'nın göbeğinde Atatürk Anıtı'na 300 metre uzaklıkta yaşandı.

Görgü tanıklarının korktuğunu ve konuşmadığını öne süren, ağabey Mehmet Sancak katillerin yakalanması için savcılğa başvurdu. Olayın zanlısı iki Suriyeli yakalandı.

Yasir Sancak'ın eşi Fatma Sancak da katillerden hesap sorulmasını istedi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

münir kul :

eli satırlılar acaba ne iş yapmak istiyor. yakmak yıkmak.

TC Genc :

akp tum sinir kapilarini al-kaida ve tum teroristlere acti, memleketin haline bakin, eli satirlilar dolasiyor, ulke guvenligi halk guvenligi hic yok bitmistir

visemceylan :

Yasir abimi cok tanirdim rahmetlinin his kimseye bir kotuluyu olmamistir bana gore butun bu olanlarin erdegon hukumetinden kaynakli suriye halkina aaygim var ama el kaide ve elnusrayi ne hatay da nede turkiyede gormek istemiyorum

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar