banner864

Kavga erken başladı 04 Ekim 2014, 17:36

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yakın çevresinde kavga patlak verdi. Erdoğan'ın ekonomi Başdanışmanı Yiğit Bulut ile Yenişafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi sosyal medya üzerinden birbirlerine ağır sözlerle yüklendi. Kavgaya Star Yazarı Elif Çakır da katıldı
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yakın çevresi bu tartışmanın ardından birbirine girdi.

HDP'li Altan Tan ile Yenişafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi arasında yaşanan tartışmanın ardından Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut devreye girdi. Bulut Twitter üzerinden Abdülkadir Selvi'ye yüklendi, "Seçilmiş kişiye kimse hakaret edemez" dedi.

Yanıt gecikmedi. Abdülkadir Selvi'nin yanıtı da twitterdan oldu. Yiğit Bulut'un önceki dönemlerde sıkı bir Erdoğan düşmanı olduğunu yazan Selvi; Bulut'a, "Yiğit sen kimin adamısın?" diye sordu.

Selvi tartışmayı köşe yazısıyla sürdürdü. Selvi, Yiğit Bulut'un yeni hükümet kurulmadan önce, "Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcılığı" görevi için çalışma yürüttüğünü iddia etti. Kendisinin de aksi yönde haber yaptığını belirten Selvi, "Beni bu nedenle hedef alıyor" dedi.

Tartışma Yiğit Bulut ile Abdülkadir Selvi ile sınırlı kalmadı. Star Gazetesi yazarı Elif Çakır da tartışmaya dahil oldu. Çakır da Bulut'a yüklendi, "Sen hangi ara bu 'dava'nın sahibi oldun da Abdülkadir Selvi'nin samimiyetini sorgular makama geldin de ders vermeye çalışıyorsun" twetti attı.

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar