banner864

“Kaybeden çoğu zaman kızlar olur“ 06 Kasım 2013, 08:48

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakan Erdoğan'ın öğrenci evleriyle ilgili sözlerinin arkasında olduğunu söyledi. Arınç, "Kız erkek ilişkilerinde kaybeden çoğu zaman kızlar olur" dedi.
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın öğrenci evleri ile ilgili söylediği sözleri işte bu açıklamayla yalanlamıştı.

Ancak Erdoğan bizzat basının karşısına geçip "denetimi yapılacak" deyince Arınç da açıklamasında geri adım attı.

Meclis Plan Bütçe Komisyonu’nda açıklama yapan Arınç, "Başbakan'ın yurtlar konusunda yaptığı konuşmada sözlerinin arkasındayım" dedi.

Arınç, "Biz muhafazakâr insanlarız. İnsanlar bir arada kalıyorsa kızlı erkekli apartmana giriyorsa ‘burası nereye döndü’ denebilir. Bir başkası vur patlasın, çal oynasın yaparlarsa şikâyet gelebilir. Bunların üzerinde valilikler mutlaka duracaktır." dedi.

Kız ve erkek ilişkilerinde çoğu zaman kaybedenin kızlar olduğunu söyleyen Arınç, "Yanındakinin terk etmesi halinde ya da bir başkasını kullanması halinde nasıl olayların yaşandığını biliyoruz." diye konuştu.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

serkan acarel :

"kaybeden cogu zaman kizlar olur." diyorsunuz sayin arinc, ama sunuda söylemeniz lazim ki, bu kaybetme durumunuda sizin geri kalmis akp zihniyeti sayesinde ortaya cikiyor.

Saban Capulcu :

bunlara göre namus, insanlarin bacaklarinin arasindaki cinsel organlaridir ve bir kadin gördüklerinde kafalarinin icindeki beyinleri orayi hayal eder. bilmezlerki namus bir insanin iki dudaginin arasindan cikan sözcükler oldugunu.

mdd :

dervişin fikri neyse zikride oymuş

afiife dilek :

sizin ahlak anlayışınız batsın.kadına değer vermediğiniz, seks objesi gördüğünüz için kaybeden kadın olur ama sadece sizin beyninizde!sizin beyninizde var olmaktansa kayip olmayi tercih ederim zira.insanlari zehirliyorsunuz sapkin beyninizle.yaziklar olsun ülkemi getirdiğiniz noktaya!!!

saadet yaman :

bunların aklı fikri cinsellikde. sormak istiyorum bülent bey e sorgulamanız yada denetimini yapmanız gereken daha önemli şeyler var; iş bulamadığı için etini satmak zorunda olan kadınlar yada işini kaybetmemek için erkek patronlar tarafından cinsel istismara uğrayan kadın işçiler mesela... ne dersiniz bülent bey......

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar