Kazım Koyuncu'nun babası İşçi Partisi'ne katıldı 27 Kasım 2013, 16:18

Son günlerde yoğun katılımın olduğu İşçi Partisi'ne usta sanatçı Kazım Koyuncu'nun babası Cavit Koyuncu'da katıldı.
 "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim. Ve gerçekten doğru bildiğim bir şeyi en azından çok zorlanırsam ortaya koymaktan çekinmem” diyordu bir röportajında…

Kazım Koyuncu, 2005 yılında kulaklardan hiç silinmeyecek sesini ve şarkılarını bırakarak, genç yaşta veda etti hayata.

Kazım Koyuncu' nun babası Cavit Koyuncu, halen Hopa'da yaşıyor. Hopa'nın devrimci köylüsü, Kazım Koyuncu' yu yetiştiren bir babayiğit.

Cavit Koyuncu bugün İşçi Partisi'ne katıldı. Rozeti takılırken gözleri dolan Cavit Koyuncu şöyle anlatıyor İşçi Partisi'ne niçin katıldığını: "Tüm halkı kucaklayan, millete çıkış yolu gösteren İşçi Partisi'ne üye olmak bana gurur verdi. Bu onuru yaşıyorum. Herkesi de İşçi Partisi' ne üye olmaya çağırıyorum.Bu memleket bizim. Memleketin kurtuluşu İşçi Partisi' nde."

Cavit Koyuncu' nun rozetini İşçi Partisi Hopa İlçe Başkanı Semurhan Dede ve İşçi Partisi MKK üyesi ve Ulusal Kanal "Köyden Köye" Program yapımcısı Muharrem Yerli taktılar.Fotoğrafta solda sandalyede oturan Cavit Koyuncu, sağ ayaktaki Semurhan Dede, en sağ sandalyede oturan Muharrem Yerli.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

fazıl :

sevgili cavit agbi, partimize hosgeldin, seni almanya dan kucaklarim. fazil lostar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar