banner864

KCK'dan İşçi Partisi'ne tehdit 10 Şubat 2014, 18:01

PKK İşçi Partisi'ni açıktan tehdit etti. KCK Genel Başkanlık Konseyi üyesi Sozdar Avesta, AKP Hükümeti'ni olaya el koymaya çağırdı. Avesta, "halkımız, kadınlarımız, gençlerimiz, her alanda, her yerde ve her anda hesap sormalıdır" dedi.
PKK, Abdullah Öcalan sorgu görüntülerini yayınlayan İşçi Partisi'ni açıktan tehdit etti. Tehdit mesajı KCK Genel Başkanlık Konseyi Üyesi Sozdar Avesta'dan geldi.

Avesta, "süreci sabote etme girişimine prim verilmemeli. Bu saldırının önüne geçilmeli. Halkımız, kadınlarımız, gençlerimiz, her alanda, her yerde ve her anda Önder Apo etrafında kenetlenmeli, komplocu güçler ve yerli işbirlikçilerinden hesap sormalı." dedi.

Avesta AKP iktidarına müdahale çağrısı yaptı. Hükümetin İşçi Partisi'nin yayınladığı görüntülerle ilgili olaya el koymasını istedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Tr :

allah sizin gibilere nasıl yapsın bilmiyorum... hala da inanmıyorsunuz ya... kim bu ülkeye hainlik etmişse allah onun kahretsin...

baho :

günlerdir susuyorlar. demek ki emir gelmiş bunlara. paralarını silahlarını sağlayanların ağızlarından çıkanları bekliyorlar

Orkun Aydemir :

helal olsun işçi partisine gerçek vatansever olduklarını ispatladılar sonuna kadar destekçininiz...

EMEL DEMIR :

BACIM SEN DOGRUDAN GIT ABDEYE SKINTI CEKMEZSIN! SEN KIMSINDE IP TEHDIT EDIYORSUN? ABDENIN USAKLARI! KASETI ALIN BIR IZLEYIN OLURMU?

mahir yalçınkaya :

bencede hesap sorsunlar ... ama önder diye belledikleri başkan dedikleri apo dan hesap sorsunlar.. her dönemde farklı konuşan apo....

Selami İlhan :

Avesta bacı , akşam otur o önderinin halini lütfen o sorgu videodundan izle. Tekrar izle. Ve tekrar izle. Ben üçüncü kez izlerken ona bırak önder demeyi, yemin olsun acıdım. O dağda öldnlerr de. Bırakın bu önderimizin etrafında kfneyldnrlim laflarını. Adam taşeronum ben diyor.

mdd :

ave(st)a , senin gücün işçi partisi'ne yetmez. son söz ısıracak olan ha....z.

mdd :

avesta'ya bak tıpkı şefi apo 'nun abd ve ab ye yalvardığı gibi bop eş başkanlığına yalvarıyor, görüntülere el koymasını istiyor. akp nin el koymasına gerek yokki işçi partisi size ham görüntüleri vermek için çağrı yaptı. niye gidip almadınız. yemedi...değilmi? avesta ..bay mı deyim bayan mı deyim resimden anlayamadım. :)

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar