banner864

Kedileri öldüren o kadın yakalandı! 12 Ağustos 2014, 18:35

Kedi ve köpeklere musallat olarak işkence yapan kadın polis ekipleri tarafından yakalanrak gözaltına alındı. Şüpheli kadın, olayı hatırlamadığını iddia etti.
Kedi ve köpeklere musallat olarak işkence yapan kadın polis ekipleri tarafından yakalanrak gözaltına alındı. Şüpheli kadın, olayı hatırlamadığını iddia etti.

Geçtiğimiz gün, 2 yavru kediyi acımasızca tekmeleyerek, başlarını ezerek öldüren 27 yaşındaki Derya Koçak güvenlik kamera görüntülerinin yayınlanmasının ardından Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

OLAYI HATIRLAMIYOR

Asayiş Büro Amirliği'nde ilk ifadesine başvurulan Koçak'ın, Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir süre tedavi gördüğü öğrenildi. Polis ekipleri Koçak'ın, olayı hatırlamadığını fakat görüntüdeki kişinin kendisi olduğunu kabul ettiği bildirildi. Asayiş Büro Amirliği'nde ki işlemlerinin ardından Koçak, Şehit Vedat Ulusoy Polis Merkezi Amirliğine teslim edildi.

Haber- Çağatay KENARLI / İSTANBUL DHA
Etiketler

Yorumlar

Mysticc :

aynen katılıyorum size..

YILMAZ TANDOĞAN :

bazi kendi̇ni̇ bi̇lmez zavalli ki̇şi̇ler:hayvanlara ezi̇yet etmekten zevk duyarlar.onlara aciyorumçhayvan sevmeyen,i̇nsan sevemez.

Ayşe yemez :

Benim için insan denen mahlukattan üstün ve masum olan kedileri köpekleri öldürenleri hapis cezası değil ölüm cezası verilmesi yaşatılmaması zehirli iğneyle öldürülmesi gerekir.

Gürhan Salihlili :

tanrı bilir o kadını devlet ruh hastası yapmıştır. yani o kadın devlet'in toplumu kullanarak düzenlediği operasyonların eseri olabilir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar