banner864

Kemal Kılıçdaroğlu AKP-CHP koalisyonu ile ilgili konuştu! 25 Haziran 2015, 11:07

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Deniz Baykal'ın adaylığı AKP-CHP koalisyonunun ilk işaretleri mi?" sorusuna yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "koalisyonla yakından uzaktan alakası yok" dedi.
 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal'ın Meclis Başkanlığı adaylığı ile ilgili konuştur, "Baykal'ın adaylığının AKP-CHP koalisyonuyla ilgisinin olmadığını" savundu.
Partisinin grup toplantısı sonrası Hürriyet gazetesinin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu'na "Baykal’ın adaylığının bir CHP-AKP koalisyonunun ilk işaretleri" değerlendirmeleri hatılatıldı.

"Bu konunun koalisyon ile yakından uzaktan alakası yok." diyen Kılıçdaroğlu, Baykal'ın adaylığının milletvekillerinin tercihi olduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu, Baykal’ın Erdoğan ile başbaşa yaptığı görüşmeyle ilgili kendisinden izin almak için aradığı ve arama kayıtlarını kendisinin önüne koyduğu yönündeki haberleri de değerlendirdi. "Tamamen asparagas. En azından bunun böyle olmadığına 130 milletvekili de tanıklık etti. Benim Sayın Baykal ile yaptığım ikili görüşmede de bu konu hiçbir şekilde geçmedi." dedi. 

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar