banner864

Kenan Işık yoğun bakımda 21 Mart 2014, 17:39

Devlet Tiyatroları Yönetmeni, İ.B.B. Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, Amerikan Hastanesi yoğun bakımına kaldırıldı.
Beyin kanaması geçirdiği bildirilen Kenan Işık’ın spor sonrası, saunaya girdiği ve çıkışında fenalaşarak düştüğü iddia ediliyor.

Amerikan Hastanesi yetkilileri şu aşamada açıklama yapmaktan kaçınıyor. Kenan Işık’ın nasıl düştüğü ya da başka bir biçimde mi yaralandığı bilinmiyor.

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden açıklama:

Kenan Işık, kafa travması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile 14:29’da hastanemiz Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir.

Kenan Işık için kritik 48 saat

Kenan Işık'ın beyin kanaması geçirdiğini duyan sanatçı arkadaşları hastaneye gelerek ailesinden Işık'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Hastane çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı Zerrin Özer, "İnsanın hayatta çok sevdiği çok az insan oluyor. Onlardan bir tanesi. Dua edeceğim. 48 saat çok önemli dediler. Uyutacaklar. Umarım bütün dileğim bize dönmesi" şeklinde konuştu.

Oyuncu Aliye Uzunatağan da, "Ameliyatı başarılı geçmiş. 48 saati beklemek zorundayız. 48 saat sonra bilgi verecekler. Umarım o 48 saati geçireceğiz" dedi.

Yapımcı Fatih Aksoy da, "Öğrendiğim kadarıyla durumu gayet iyi. Doktorları ve ailesi daha doğru açıklamayı yapar. Ameliyatı çok iyi geçmiş" diye konuştu.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

n.y.o. :

allah seni ailene ve biz sevenlerine bağışlar dilerim.

asuman :

Son kararim deme Kenan Isik gorecek guzel gunlerin olacak insallah.Acil sifalar diliyorum.Kurban oldugum Allah seni korusun..

Birgül Şaybak :

Acil şifalar diliyorum size ,sizi çok seviyorum

mine adak çoban :

acil şifalar dilerim.

Hülya Onaran :

Tüm kalbimle şifalar diliyorum değerli insan

aylin stak :

En kısa zamanda bizlerle olman dileğiyle

alper özgen :

Acil şifalar dilerim.. kenan ışık gerçek bir sanatci

yasemin şipal :

yuce rabbi̇m seni̇ korusun.nolur diren

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar