banner864

Kenan Işık'la ilgili yeni gelişme 08 Nisan 2014, 09:02

Geçirdiği kaza sonucu günlerdir yoğun bakım ünitesinde uyutulan ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık’a fizik tedavi uygulaması başlatıldı.
18 günlük uyutulma sürecinden dolayı meydana gelebilecek rahatsızlıkları önlemek amacıyla Kenan Işık’a fizik tedavi uygulaması başlatıldı.

Kenan Işık’tan tepki alınmaya devam edildiğini, en önemli gelişmelerden olan makinaya bağımlılığının sona ermesi ve fizik tedavisine geçilmesinin sevindirici olduğunu belirten eşi Beril Işık, “Uyandırma safhasına doğru hızla yol katediliyor. Fizik tedaviye vücut güzel tepki verdi. 19 gündür Kenan ışık geçirdiği şansız kaza sonucu beynindeki sıkıntı nedeniyle uyutularak tedavi edilmeye çalışılıyor. Bizler ve dışarıda sevenlerinin dualarıyla güzel gelişmeler kat edildi. Beynin kendini toparlaması için uyutulan Kenan Işık hızla iyleşme sürecine girdi. Önce vücutsal tepki veren Işık’a dün Sabah itibariyle uyutulmadan kaynaklı eklem tembelliğini ve kireçlenmeyi önlemek için fizik tedavi uygulanmaya başlandı. Tedavide bir insanı çimdiklendiğinde veya gıdıklandığında irkilmeye benzeyen olumlu cevap alındı. Yavaş yavaş farklı tepkiler vermesi bizim umudumuzu daha da arttırdı. Uyandırılana kadar fizik tedaviye bir süre devam edilecek” dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Oktay kuranel :

Değerli insan Türkiyenin sana ihtiyacı var.Hadi bi gayret.Hepimiz seni çok seviyoruz.

hatice göllü :

kenan ışık lütfen ama lütfen iyi ol,seni ailece,en başta 19 yaşındaki üniversiteli kızım olmak üzere çok seviyoruz,namazlarımızda senin adını yolluyoruz Allahım biraz daha zaman ver diye,iyi ol lütfen iyi ol...

metin akçay :

Allah şifa versin inşaallah kenan bey düzelir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar