banner864

Kennedy'de müdahale 14 Haziran 2013, 01:33

Ankara'da hükümet istifa eylemleri hız kesmiyor. Akşam saatlerine Kennedy Caddesi'nde toplanan yurttaşlara polis ekipleri gaz bombalarıyla müdahale etti. Direnişin Başbakanlık binasına 500 metre mesafede yapılması dikkat çekti.
Gece Ankara Kennedy Caddesi'nde hükümet istifa eylemi vardı. Polis yurttaşlara yine gaz bombasıyla müdahale etti. Yurttaşlar ara sokaklara çekildi. Polis Kennedy Caddesi'ne çıkan bütün yolları gaza boğdu. 5 kişi gözaltına alındı.

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Resmi Konut’ta bir grup sanatçı ve Taksim Dayanışma üyelerini kabul ettiği sırada Ankara polisi de yurttaşlara müdahalede bulundu. Başbakanlık Merkez Binası’na 500 metre uzaktaki eyleme polisin TOMA ve akreplerle tazyikli su ve gazlı müdahalesi sonucu yurttaşlar ara sokaklara dağıldı. Müdahalede 5 kişi gözaltına alındı. Güvenlik önlemleri alan polis ara sokaklarda yurttaş takibi yaptı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

nermin :

mossad egitimli,amirleri de mossad ajani olan turk? polisi ,kennedy caddesindeki amerikan elciligini koruyor!polisin tek gorevi abd,israil ve onlarin memuru olan recebi korumak ve kollamaktir! ana dili ingilizce olan birinin belirtigine gore,polislerin ingilizcesi ne amerikan,ne ingiliz,ne de avustralya aksani degil! ne olabilir,tabii ki israil aksani!!!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar