banner864

Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Baykal’a son sekiz saatlik uyarı: “Tayyip’i Çankaya’ya taşıyorsunuz!” 02 Temmuz 2014, 16:51

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek bugün yaptığı yazılı açıklamada Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Baykal'a "son sekiz saatlik uyarı"da bulundu.

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek bugün yaptığı yazılı açıklamada Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Baykal'a "son sekiz saatlik uyarı"da bulundu.

Bütün veriler gösteriyor ki, Cumhuriyet adayının oy birikimi Ekmeleddin İhsanoğlu’ndan çok büyüktür. Cumhuriyet adayı Emine Ülker Tarhan’ın ilk turdaki oyu yüzde 23, Ekmeleddin İhsanoğlu’nun oyu ise çok daha aşağıdadır.

Sayın Emine Ülker Tarhan’ın son yaptığı açıklama, çetin bir mücadele kararı aldığını gösteriyor. Cumhuriyetin Çankayası için verilecek göğüs göğüse mücadele, bugünkü iyimser tabloyu daha olumlu sonuçlara taşıyacaktır. Seçim düzleminde yüzbinlerin ayağa kalkması, Tarhan’ın oylarına çok güçlü bir rüzgar verecektir.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli, ABD planında rol üstlenerek Tayyip Erdoğan’ı bir tahtırevana bindirmiş ve sırtlarında Çankaya’ya taşıyorlar. Deniz Baykal da şu anda tahtırevanı taşıyan üçüncü kadrodur.

20 milletvekili Cumhuriyetin adayını gösterirse, Tayyip Erdoğan’ın ilk turda Çankaya’ya çıkmasını önlemiş olacaklardır. Böylece ikinci turda Tayyip Erdoğan’ın rakibi, Cumhuriyetin adayı olacaktır. O zaman dengeler değişecek, Cumhuriyet Devrimi ile Cumhuriyet yıkıcıları karşı karşıya kalacaktır. Tayyip Erdoğan’ın Çankaya seferi, Cumhuriyet ve Vatan bütünlüğü cephesinde kurulacak seçim stratejisiyle bozguna uğratılacaktır. Çankaya, yeniden Atatürk’ün 864 rakımlı tepesi olacaktır.

Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Baykal üçlüsüne sesleniyoruz: Madımak’ı yakanları tahteravanda Çankaya’ya taşıyorsunuz. Başbağlar’ı kurşuna dizen PKK’nın da Çankaya adayı var. 20 milletvekiline soruyoruz: Cumhuriyetin Çankaya adayı olmayacak mı? Türkiye halkı Madımak yangını ile Başbağlar kurşunu arasında bir tercihe mi zorlanıyor? Buna bir itirazınız yok mu? 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ayşe keskin :

yazıklar olsun kemal kılıçdaroğlu ve chp milletvekillerine.söyleyecek söz bulamıyorum.yazıklar olsun ekmelettin ihsanoğlunu destekleyip bizi çaraesiz bırakanlara.kesinlikle oy kullanmayacağız

Sabahattin Toluk :

tabii dogru hepsinin paralari odenmis. iki ucu boklu degnek nereden istersen tut.

R. MAHMUT DİNÇAĞ :

emine ülker tarhan atatürk devrimlerinin sahiplenicisi olarak ,çankaya'ya çikma hakkina sahiptir.

Yücesse beliren :

Sayın Perinçek mücadeleniz den dolayı sizi kutluyoruz. Türkiye'nin parlayan Yıldız'nı engellediler, üstelik bizden biri olarak, bizlere ihanet eden Kılıçtaroğlu birde ÖKZÜZ biraktı. Bintane oyumuz olsa birini Ekmeleddin 'ne vermeyiz. Kılıçtaroğlu ' na hayırlı olsun.

Behiye Ünsel :

Aynen katılıyorum

fulda karabiyik :

SAYIN DOGU PERINCEK SIZIN GOSTERDIGINIZ CESARETI YUREKLILIGI MAALESEF CHP PARTILILER EMINE ULKER TARHAN ICIN GOSTEREMEDILER YAZIKLAR OLSUN AMA BUNDAN SONRA ISCI PARTILIYIM YETER ARTIK CHP HEP KAYBETMEK ICIN MUCADELE EDIYOR

gülgün Özdemir :

Sayın perinçek dediklerinize aynen katılıyorum. Kendi adıma ve çevrede tanıdığım pek çok kişi gibi bende dayatılmış ve bizi temsil edemiyecek olan adaya oy vermiyeceğiz. Bundan dolayı Tarhanin adsy gösterilmesi son derece önemli. Oy kullanaların sayısının artması bakımından. Rica ediyorum ekmelettin beye oy vereceklerin bir kez daha düşünmeleri ve gerçeği görmeleri çok onemli. Ekmelettin bey neden dayatılıyor.

İhsan Atasoy :

Halkın açıklayamadığı ve politika yapmaya çalışan kişilere anlatamadığı bu görüşün gerçekleşmesi tüm dileğim

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar