banner864

Kılıçdaroğlu bakmadan yürüyüp gitti 28 Mayıs 2014, 17:44


Kılıçdaroğlu İzmir'de protesto edildi paylaşan: ulusalkanal
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'de protesto edildi. Çiğli Belediyesi'nde çalışan taşeron işçiler, Kılıçdaroğlu'nu "Çiğli'de taşeron istemiyoruz" sloganlarıyla karşıladı. Kılıçdaroğlu, işçilere bakmadan yürüyüp gitti. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'de protestolarla kaşrılandı. Kılıçdaroğlu'nu Adnan Menderes Havaalanı'da partililerin yanı sıra, CHP'li Çiğli Belediyesi'nin taşeron işçileri karşıladı.

Havaalanı'na ilk gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu oldu. Kocaoğlu, işçilere gülüp geçti.

"Çiğli Belediyesi'nde taşeron istemiyoruz", "Taşeron emek sömürüsüdür" pankartı açan yaklaşık 30 işçi, Kılıçdaroğlu'nu beklemeye başladı. Ve Kılıçdaroğlu havaalanının giriş kapısında göründü. Karşılama için çaldırılan davul zurna sesleri, "Çiğli'de taşeron istemiyoruz" sloganlarına karıştı.

Kılıçdaroğlu, eylem yapan işçilere bakmadan yoluna devam etti, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen VIP minibüse bindi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

taner :

Chp bitmiştir taşeronluk

abrek :

kendine gel chp.. o yıkıcı "yeni"liklerden kurtar kendini.. yoksa yok olacaksın haberin yok... gerci başındakilerin herseyden haberi var da neyse..

ozcan :

ve chp oy bekliyor. hic olmazsa orada bulunan vatandaslara bir el salliyabilir vede bizlerde taseronculuk istemiyoruz, sizlerin hakkini savunacagiz diyebilirdi. ama demedi, yapmadi. cok yazik.

cenap aytepe :

bu prototo tam yerinde inceleyin bakalım kaç chpli belediyede taşrovar ...yanlıi oldu kaçında yok daha doğru olur..hoca verir talkımı kendi yutar salkımı.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar