banner864

Kılıçdaroğlu çok mutlu 01 Kasım 2013, 09:13

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, AKP'li 4 kadın milletvekilinin meclise türbanla girmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Kılıçdaroğlu, "Meclis’te konuşan bütün milletvekili arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bugün çok mutluyum." dedi.
 CHP lideri Kemal Kılışdaroğlu, AKP'li kadın milletvekillerinin meclise türbanlı gelmesiyle ilgili konuştu.
CHP'li kadın milletvekilleriyle akşam yemeğinde biraraya gelen Kılıçdaroğlu, türban konusunda duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kılıçdaroğlu, "Meclis’te konuşan bütün milletvekili arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bugün çok mutluyum" dedi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

nermin :

cumhuriyet yuzunden bu kadar 'mutsuz' oldugunuzu neden daha once soylemediniz, 'mutlu kemal' bey! laikligin yok edilmesinde sizin de tuzunuz olmasini mi istediniz! artik, y-chp'de tipki akp gibi yenilmesi sart olan bir kurumdur!

Çalıkuşu :

tesev'ci kemal, laiklik tehlikede değildir” diye diye, kendinden bekleneni yaptı. rici ile gizli buluşmasından sonra, hem abd icazetli fetullahçı sarıgül'ü chp'ye davet etti, hem türbana muhalefeti engelleyerek laik cumhuriyetin başına türban dolanmasına izin verdi. çifte kavrulmuş leblebi gibi. o mutlu olmasın da kim mutlu olsun? atatürkçüler, mutluğunun uzun sürmesine izin vermeyeceklerdir.

Rüstü Sentürk :

aile terbiyem müsade etse yazacaklarimdan sanirim hic mutlu olmazdiniz.mhp yi bahceli chp yi bunlar rezil ediyor.gerici yobazlar emin adimlarla hedeflerine ilerlerken siz bundan mutlu oluyorsunuz .

Himmet ÇAKILCI :

anlaşılan muhalefete de büyükortadoğu projesine eş payandalık görevi verilmiş. aksi halde cumhuriyetimiz ve üniter yapımızın bu kadar yara alması mümkün olmazdı.

serkan acarel :

sayin kilicdaroglu sizden daha fazla bekliyorum, mutlulukla artik bu is olmuyor, icraat, icraat. asil o konusmalari siz yapmaniz lazim di, tbmm de olup vekillerinizin arkasinda olmaniz lazim di. daha cok bekliyorum sizden sayin kilicdaroglu. sirf sunu biliyorum, dogru yoldasiniz, ama biraz artik gaz vermeniz lazim, millet bunu sizden bekliyor.

che :

sayın kılıçdaroğlu,mutlu olacağın birşeydaha,bak sayın başbakan teşekkür etmiş sizlere.sahi mutluluk nasıl birşey sayın kılıçdaroğlu.

che :

sayın kılıçdaroğlu,bütün bunlardan sonra genelbaşkan olarak memnuniyet duyup,mutlu olacak birtek şey bulabiliyorsan,partinize ne gerek var ki.aslı varken muadilini ne yapsın insanlar.

GG :

yanar döner kemal bey ...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar