banner864

Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet'e ağır eleştiriler yapan belgeselin galasında 16 Nisan 2014, 19:30

Cumhuriyet yönetimine çok ağır eleştiriler yönelten Hay Way Zaman belgeselinin galası Ankara da yapıldı. Galanın en önemli konuğu ise Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.

HAY WAY ZAMAN... paylaşan: ulusalkanal
Cumhuriyet yönetimine ağır eleştiriler yönelten "Hay Way Zaman" belgeselinin galası Ankara da yapıldı. Galanın en önemli konuğu Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu idi.

"Hay Way Zaman" belgesel filminin Ankara galası, Devlet Tiyatroları Küçük Tiyatro Sahnesi'nde yapıldı.

Belgesel, Cumhuriyet yönetimine çok ağır eleştiriler yönelterek, Dersim olaylarını Emoş Güler’in hikayesi üzerinden anlatıyor.

Galaya Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra CHP’li milletvekilleri, HDP Eş Genel Başkanları Sebahat Tuncel ve Ertuğrul Kürkçü de katıldı.

Haber: Hüsna Sarı
ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

mahmut çevik :

bizler yıllardır söylüyoruz şu anki chp atatürkümüzün kurduğu chp nin yolundan gitmiyor.chp liler de gerçekleri göremiyorlar.asıl cumhuriyetçi ,halkçı işçi partisidir.

mdd :

ben sana ne diyeyim kılıçdaroğlu. uzun lafın kısası o koltuğa hiç yakışmıyorsun. atatürk'ün kemiklerini sızlatan chp genel başkanı olarak tarihe geçeceksin. daha doğrusu y-chp nin

lale akcan :

halk gereken tepkiyi göstermezse maalesef cumhuriyetimiz mevta olacak. görünen bu.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder