banner864

Kılıçdaroğlu, Esad'ı hedef aldı 23 Ocak 2014, 17:40

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın uçakta yaptığı açıklamalarına yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "İkna olup olmadıklarını Avrupa Birliği yetkilileri açıklar" dedi. Konya'da konuşan Kılıçdaroğlu, Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad'ı hedef alan açıklamalarda bulundu.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Konya Sanayi Odası'nda konuştu. Başbakan Erdoğan'ın Avrupalıları "yolsuzluk ve HSYK düzenlemesine ikna ettiği" şeklindeki açıklamasına yanıt verdi.

Erdoğan'ın "Gülen şantaj yapıyor" açıklamasına yanıt da CHP Lideri'nden geldi.

Kılıçdaroğlu, İzmir Başsavcısı Hüseyin Baş'ın yazdığı müsteşar müdahalesiyle ilgili tutanağı hatırlattı.

Kılıçdaroğlu'ndan Cenevre 2 Konferansı öncesinde gündeme getirilen fotoğraflarla ilgili de konuştu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Beşar Esad'ı hedef aldı.

ulusalkanal.com.tr
 
Etiketler

Yorumlar

ayhan birginal :

artik CHP yok

ismail çubuk/tarsus :

sayın kılıçdaroğlu.sayın demem chp'ye sayğımdan.şidette karşı olman sevindirici ancak sizden beklenen bulunduğunuz ortama göredeyil..eyriye eyri doğruya doğru her yerde savunmanız süriye ve sayın başer esad hakındaki konuşmalarınızın taraflı olduğunu düşünmek istememekle beraber.size sorarım evinize(ülkemize)baskın yapılmışsa kendi çıkarınız için aileniz i teslimmi edeceksiniz?????

Süleyman Can :

izmir adaylarından belli önce sarıgülü istanbula bulaştırdı şimdide izmiri elden kaçırıcaz sayasinde bir yere çarpmış görünüyor haydi hayırlısı...

onr dlc :

Çok biliyor ya buda abd li oldu ya bize de artık chp den hayır yok

Abdullmutalip yiyit :

Kılıçdar kılıcını geniş tut taşa vurma bu konuşmalaraına tesüfle kınıyorum ben bir chp li olarak gözün görüyordur gözlüklü olsanda suriyedeki kirli svaşı dünya alem biliyor yaşanan vahşeti ordaki muhalifler birer vanpire dönüşmüş kan somurcularına karşı vatanını halkını savunan Kahraman bir liderdir veselm.

ali kemal acun :

sen beşar esada kurban ol

erman yılmaz :

sayın kılıcdaroglu sız once kendı ulkenızdekı bombalara bakın muhalefet yapmayı beceremeyip sol kanadı satıp sag kanadın kolesı oldunuz kendımızı bıldık bılelı chp lıyız ve sızı bu konuştuklarınızdan dolayı kınıyoruz

selcuk bıldırcın :

aynen katiliyorum özcan ineyici ben şahsen yakıştıramadım chp genel başkanına ben bir cehepeli olarak kınıyorum

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar