banner864

Kılıçdaroğlu imzayı attı! 24 Haziran 2014, 18:30

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığı Meclis'te imzaya açıldı. İlk imza CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan geldi. Kılıçdaroğlu, grup konuşmasında ise İhsanoğlu ve Köşk seçimi ile ilgili konuşmadı. Kılıçdaroğlu'nun gündeminde Irak'taki gelişmeler, Balyoz Davası ve dört bakan hakkındaki yolsuzluk fezlekeleri vardı.

Ekmel Bey'e ilk imza Kemal Bey'den paylaşan: ulusalkanal
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Meclis'te ilk imzayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu attı. Kılıçdaroğlu, dünkü Parti Meclisi konuşmasının ardından bugün de İhsanoğlu ve Köşk seçimiyle ilgili tek söz etmedi.

Kılıçdaroğlu'nun gündeminde Irak'taki IŞİD terörü vardı. Türkmenler'in durumuna dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu, Suriye'de IŞİD'e silah ve mühimmat götüren MİT TIR'larıyla ilgili bir dosya açıklayacağını duyurdu.

CHP Genel Başkanı, Anayasa Mahkemesi'nin Balyoz kararını da değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu, hukuksuzluğa yol açanların hesap vermesi gerektiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu, AKP'li dört eski bakan hakkındaki yolsuzluk suçlamalarıyla ilgili Meclis Araştırma Komisyonu'nun kurulmamasını da eleştirdi. Kılıçdaroğlu, Meclis Başkanı Cemil Çiçek'e yüklendi.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Günter :

yazik, yazik türkiye icin cok yazik...

tülin kafkas :

bu zattan ne beklenirki

Sami ÇETİNKAYA :

hayırlı olsun baş mürid kemaleddin kılıçtaroğu,bu dünya hiç önemli değil vatanmış, laiklikmiş cumhuriyetmiş bunların hiç önemi yok, önemli olan öbür dünyayı kazanmak, cennete girebilmek. ekmeleddin hazredtlerinin şefatine nail olmak için y.chp'nin üyeleri yöneticileri cennete girmesi için mürid olarak şefaat ya eklemeddin hazretleri allahahümme sali alaa muhammed deyip tekbir getirip çanla başla çalışmalı.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder