banner864

Kılıçdaroğlu'na İzmir'de soğuk duş! 08 Mart 2015, 18:53

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'in Çeşme ilçesindeydi. Kılıçdaroğlu, akademisyenler ve sağlık çalışanları ile basına kapalı bir toplantı yaptı. 
Ardından esnafı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeniyle kadınlara karanfil dağıttı. 

Ziyaret sırasında Kılıçdaroğlu, kendisiyle konuşan bir kadının sözleri karşısında zor anlar yaşadı.

Kılıçdaroğlu ile konuşan kadın bütün ailesinin yıllarca CHP'ye oy verdiğini söyledi, "ama ben 2 seçimdir oy vermiyorum" dedi. Kadın Kılıçdaroğlu'na "halk dilinde konuşmuyorsunuz" eleştirisini yöneltti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kendisine sitem eden yurttaşla bir süre sohbet etti.

Kadın, özellikle ekonomik sıkıntılara idkkat çekti. Kılıçdaroğlu'nun ""bayramlarda ikramiye vereceğiz" vaadine de karşı çıktı.

Kadın yurttaşı bir süre daha ikna etmeye çalışan Kılıçdaroğlu, daha sonra oradan ayrıldı. CHP Lideri bir süre daha esnafla sohbet etti.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

mustafa cenap aytepe :

bu secimler halk partiye tarihte görülmemiş azimet yaşatacak birinci nedeni muhalefet yapamadı ..2. nedeni halkpartili yurt severlerin nefret ettiği amerikaya boyun eğdi 3 neden amerikada ihsana erdi kimseye sormadan ihsan oğluyla geldi...en öemliside türkiyede vatan partisi güneş gibi doğuyor bilinçli ve kültürlü halk partili seçmen vatan partisi ve liderinin etrafında kenetleniyor gle güle halk parti hoşgeldin atatürkün altı oku vatana.

Malik boyraz :

y chp nin dersimli mudurune az bile asli var unlara oy yok

Rüstü Sentürk :

kilictaroglu vatandasa sizi bayramdan bayrama sevindirecegiz diyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar