banner864

Kılıçdaroğlu ve İlgezdi'den rezidans açıklaması 10 Temmuz 2015, 18:13

Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu ve CHP milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, İstanbul'daki bir rezidanstan daire almalarıyla ilgili açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, "daireyi kendi birikimim ve ailemin desteğiyle aldım" dedi. Gamze Akkuş İlgezdi de "İster gece konduda yaşarım, ister rezidansta. Buna kimsenin karışmaya hakkı yok" ifadelerini kullandı.
İstanbul'daki bir rezidanstan, daire aldıkları ortaya çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu ve CHP Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi kendilerini savundu.

Konuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Gamze Akkuş İlgezdi, "Ben mali hesapları ortada olan bir bireyim. İster gece konduda yaşarım, ister rezidansta. Buna kimsenin karışmaya hakkı yok" dedi.

İstanbul'da 4 milyon rezidans olduğunu iddia eden İlgezdi, rezidansta oturmanın standart hale geldiğini savundu.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu da Cumhuriyet gazetesine konuştu. Kılıçdaroğlu, evin 1 yıl önce alındığını söyledi.

Kılıçdaroğlu, "Neticede kendi birikimim vardı. Tamamen alınteriyle ve ailemin desteğiyle alınmış bir ev üzerinden algı yaratılmak isteniyor. Sanki böyle ultra lüks bir daire almışım gibi milyon dolarların bahsi geçiyor" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

emin güney :

hangi aptal alın teri ile kazanılmış parayı sadece aylık gideri 1500 2000 lirayı bulan bir binaya yatırabilir...bunlar yeni chp nin yeni zenginleri...

sermo :

4 milyon rezidans. 4 kişiden 16 milyon. demekki neymiş, tüm istanbullular rezidansta yaşıyormuş.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar