banner864

Kılıçdaroğlu'na sert yanıt 13 Ağustos 2014, 19:16

İstifa çağrısı yapan milletvekillerinden Nur Serter, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eleştirilere tek tek yanıt verdi. "Genel Başkan kurultayı toplamıyorsa kendine güvenemiyor demektir" diyen Serter, "Beni onlar seçmedi" sözüne de "o zaman sizi kim seçti" sözleriyle yanıt verdi.

Nur Serter'den Kılıçdaroğlu'na sert yanıt paylaşan: ulusalkanal
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eleştirilerine İstanbul Milletvekili Nur Serter Ulusal Kanal canlı yayınında yanıt verdi.

Serter, parti içinde ideolojik bir mücadele verdiklerini söyledi.

CHP Genel Başkanı, "beni onlar getirmediki istifa edeyim" demişti. Serter'in yanıtı sert oldu.

Nur Serter, "aday için çalışmadılar" eleştirisine, "Seçim sürecinde özellikle Meclis'te görevlendirildik" yanıtını verdi.

Kılıçdaroğlu'nun seçimden önce "risk aldım" dediğini hatırlatan Serter, "riskin bedeli çekilmektir" dedi. Kurultay toplamamanın güven sorunundan kaynaklanacağını vurguladı.

Serter, "AKP içindeki çatlağı örtüyorlar" eleştirisine de sert yanıt verdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Murat :

kılıçdaroğlu istifa etsede partide değişen birşey olmaz ulusalcılardan çok fetullahçılar var chp bitmiştir oradaki ulusalcıların işçi partisine katılmaları şarttır iktidar için, bugün adalar gitti yarın türkiyede yabancı olarak yaşayacağız

mehmet çam :

eğer chp bu kadroyla yönetilmeye devam edecekse benden bir daha oy moy alamaz. bu dediğimi bir kenara yazin.

Alamanci :

AkCHP nin başına kim geçsin isteniyor.. F-gülen mi

Sema süsleyen :

Başbakana istifa diyebiliyorda kendisi niçin kalmak için uğraşıyor orası ona ait değil halkın partisidir artık istenmiyor beyfendi ise istifa eder

Zuhal Özen :

Sn.Nur Serterin düşüncelerine aynen katılıyorum. Kılıçdaroğlu CHP yi dönüştürmeyi başaramayacak. Gitsin kendine AKP de yer arasın. RTE nin başarıları onun yüzünden

aslan türk :

chp, kilicdaroglu nun sahsi makami degildir, özel mali da degildir, demokratik kurallar cercevesinde görevini yaparsin, eger görevini yapmaz baska oyunlar oynarsan chp icerisindeki aslan yürekli insanlar cikar ve sana görevini hatirlatirlar. korkacak bir seyin yoksa tipis tipis kurultayi topla da bu krize son ver.

Tülin yılmaz :

Aynen katılıyorum.Sayın Kılıçdaroğlu başkanlıktan çekilmeli .Bu kaçıncı yenilgi.

aslan türk :

sayin sert'in düsüncelerini paylasiyorum, chp de bugüne kadar hic bir genel baskan kilicdaroglu gibi davranmamistir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar