banner864

Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya tepki yağdı! 08 Nisan 2014, 14:38

Ünlü isimler, Kılıçdaroğlu'nun yumruklu saldırıya uğramasına tepki gösterdi.
Grup toplantısına geldiği sırada yumruklu saldırıya uğrayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, saldırıyla ilgili açıklamalarda bulunurken Twitter'da ünlü isimlerden tepki yağdı.

İşte o tweetler:


Can Dündar:
Erdoğan az önce,"Utanmadan balkon konuşması beklediler"demişti. İşte bu saldırılar olmasın, ülke yatışsın diye isteniyordu balkon konuşması. Benim hatırladığım siyasette 3. yumruk bu: Demirel 1975'te Başbakanlık'ta, Mesut Yılmaz 1996'da Budapeşte'de yumruklanmıştı.

Nebil Özgentürk: Kılıçdaroğlu'na yumru! Nefret-şiddet iklimini körükleyenler. Çocuk ölümlerinin ardından dahi vicdanı oluşmayanlar vs. Böyledir ülkemiz şimdi!

Yener Güneş: CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan çirkin ve alçakça saldırıyı kınıyorum. Saldırgan elini kolunu sallayarak, oraya kadar nasıl geldi?

Ufuk Akkaya: CHP Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM'de yapılan saldırıyı kınıyorum.

Murat Hazinedar:
Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na grup toplantısında yapılan saldırıyı kınıyor, Genel Başkanımıza acil şifalar diliyorum.

Ece Zereycan:
Mecliste onlarca korumanın olduğu yerde durum buysa, sokakta vay halimize. Boks dersine başlamalı!

Onur Akay:
Hangi parti ve düşünceden olursa olsun şiddet hiçbir şekilde kabul edilemez. Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan çok büyük bir ayıptır.

Hayko Bağdat: Kılıçdaroğlu'na büyük geçmiş olsun. Her zamanki nezaketiyle sükunet çağrısı yapıyor. İyi bir insan o...

Suna Akyıldız:
Kılıçdaroğlu'na Saldıran Yakında Bir Yere Üst Düzey Yönetici Olarak Atanır!

Ceyhun Yılmaz: Yeni değil eski sevda Mesut Yılmaz'a Ahmet Türk'e Kemal Kılıçdaroğlu'na #yumrukluSaldırı ile neyi çözer insan? Bu çaresizliktir. İyi değil.


FOTOĞRAF: Zahidin Köşüş/Al Jazeera Türk

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

cakirnejla :

Chp genel baskani ve herkese saygili nazik bir insan sayin kilictaroglu size yapilan bu saygisizligi siddetle kiniyor gecmis olsun diliyorum

EMRAH ÖZKUŞCU :

kemal kiliçdaroğlu gi̇bi̇ dürüst bi̇r i̇nsana bu çok ci̇ddi̇ bi̇r saygisizliktir asla kabul edi̇lemez.geçmi̇ş olsun di̇li̇yorum

sengul guler :

Artık insanlar zihniyetlerini değiştirip herkesin düşüncesine, çalısmalarina saygi göstersin. Nasıl oraya kadar eli kolunu sallayarak gelir ilginc!!!

zafer kaya :

Acizeyetin sembolüdür şiddet

DeniZ der :

Bu saldırı çok çirkin, şiddetle kınıyorum.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder