banner864

Kılıçdaroğlu'ndan “Acımasız“ konuşma! 02 Eylül 2014, 14:55

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 5-6 Eylül'deki olağanüstü kurultay öncesi parti içi muhalefete yönelik açıklamaların dozunu artırdı. Kılıçdaroğlu, partinin yetkili organlarının aldığı kararların aleyhine açıklamalar yapanlara acımayacağını ve bu isimlerin CHP'yle yollarını ayıracaklarını söyledi.

MUHALEFETE GÖZDAĞI paylaşan: ulusalkanal
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 5-6 Eylül'deki olağanüstü kongre öncesi Star Televizyonu'nda konuk oldu, Muharem İnce'nini rakip olarak karşına çıkmasına şaşrımadığını söyledi.

Kılıdaçoğlu "parti içi tasfiye olacak mı?" sorusuna yanıt verdi.

CHP lideri genel merkeze bayrak açan isimlerin CHP'yle yollarının ayrılacağını söyledi.

Kılıçdaroğlu kurultay sürecinde partideki yeni görevlendirmeler ve partiye davet edilecek isimlerle ilgili de konuştu. Eski Saadet Partili Mehmet Bekaroğlu'nun CHP'ye gelmesini istediğini söyledi.

Kılıçdaroğlu eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün de yeni dönemde görev alabileceğini belirtti.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Deniz :

6 oka sahip çikmayan chp, atatürkçülerin oylarini hak etmiyor!

cenap :

bak hele kemal bey ismine yakışmayan açıklamalar yapıyor cumhur başkanı secimlerinde partinin uğradığı hazimetin tek sorumlususun sana kim partiyi bırak git dedi sen hangi güce dayanarak kapıyı kime göterme hakını kendinde görüyorsun sen gidebilirsin istersen amerikaya ama patide devrimci savaş başladı ve sürecek

Emre ikan :

Hatirlatmak lazim ki parti ici muhalefetin sebebi toplumsal hissiyatlardir. Sn,Ince insanlarin istegi dogrultusunda aday olmustur,zira onceki soylemlerinde bahsi hic gecmemistir adayliginin,kendisinin CHP ye ve Cumhuriyetin ilkelerine ne kadar bagli oldugu ve egilmez mahiyette kisiligi goz onundedir,Saglam durusu ile fikirlerimizi yansitacagina inandigimizi belirttigimiz icin bugun adaydir... Parti ye uygun olmayan catlak ses ariyorsaniz, toplantilarinizi. AYNALI SALON `larda yapiniz....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar