banner864

Kılıçdaroğlu'ndan eleştrilere sert yanıt 19 Nisan 2014, 15:10

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi toplantısında "cemaatle işbirliği" eleştirilerini yalanladı. Kılıçdaroğlu, "Yapsak yaptık derim. Hiçbir özel görüşmemiz, özel anlaşmamız olmadı." dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan eleştrilere sert yanıt paylaşan: ulusalkanal
CHP Parti Meclisi, yerel seçim sonuçlarını değerlendirmek için toplandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Parti Meclisi toplantısında konuştu, "Cemaatle işbirliği" konusunda eleştirildi.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre toplantıda konuşan Kılıçdaroğlu, "Cemaatle işbirliği yaptılar" eleştirilerine yanıt verdi.

"Yapsak yaptık derim. Hiçbir özel görüşmemiz, özel anlaşmamız olmadı. 17 Aralık süreci ardından cemaat yayın organları bizim söylediklerimizi büyüttü. Bu algının nedeni bu..."

Kılıçdaroğlu konuşmasını "İttifak yapmadık. Bize oy verdilerse neden verdiniz mi diyelim" sözleriyle tamamladı.

Denizli Milletvekili İlhan Cihaner ise Kılıçdaroğlu'na "Baş danışmanınız Fethullah Gülen’in Türkiye temsilcisi ile yaptığı konuşmayı gördük. İstanbul adayı için Mustafa Sarıgül’ün ismini Gülen’in temsilcisine söylüyor. Bunun bir açıklamasının olması lazım" dediği ifade edildi.

Kılıçdaroğlu’nun, Kurultay talebini dile getiriren bir Parti Meclisi üyesini de "Örgütlerin, Cumhurbaşkanlığı ve şimdiden genel seçim startejisine kilitlenmesini istiyorum" diyerek susturduğu öğrenildi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

güneş ertan :

Sayın Kılıçdaroğlu istifanızı bekliyoruz.Lütfen giderken partiye tekrar musallat olan Sarıgül'üde alınız.Partinin refahı için bundan başka yol yok....

kemalturan :

eleştirilere sert yanıt vermiş olsan da kimseyi ikna edemezsin. gerçek basit ve yalındır. faik tunay partiye nasıl vekil yapılmıştır? hakan aygün halk tv nin başına nasıl gelebilmiştir? sarıgül ün adaylığını ayaydın efendiyle neden görüşme ihtiyacı içinde olmuştur. güneş balçıkla sıvanır sananlar yanılgı içindeler. olan ülkeye ve partiye olmakta

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar